В Івано-Франківську презентували "Модерний Націоналізм" (фото)

13 квітня в Івано-Франківському народному домі «Просвіта» Віктор Тимченко презентував свою книгу «Модерний Націоналізм».
В Івано-Франківську презентували "Модерний Націоналізм"
У книзі «Модерний Націоналізм» автор наголошує на тому, що націоналізм – єдина успішна стратегія виживання у глобалізованому світі.
В Івано-Франківську презентували "Модерний Націоналізм"
Книга висвічує найактуальніші проблеми сьогодення: зважує проблеми націоналізму, зрівнює сильні та слабкі нації їх союзників та прихильників. Також, чітко диференціює шовінізм та націоналізм.
В Івано-Франківську презентували "Модерний Націоналізм"
В рамках зустрічі автор розповів про витоки та передумови зародження націоналізму, а також прокоментував сучасну активізацію націоналістичної іделогії в Європі та Україні. Тимченко наголошує, що перед націоналістичним рухом постають настільки сильні виклики, що беззаперечною необхідністю є консолідація різних представництв націоналістичного руху в одну потужну силу.
В Івано-Франківську презентували "Модерний Націоналізм"

Захід тривав близко півтора години. На завершення слухачі поставили чимало питань розвинули дискусію з автором. Усі бажаючі мали можливість придбати книги та отримати автографи.

Для тих, хто не зміг, чи не встиг потрапити на презентацію нагадуємо, що сьогодні, 14 квітня, в Івано-Франківській універсальній науковій бібліотеці імені І. Франка (вул. Чорновола) відбудеться повторна зустріч, де всі охочі зможуть також прдбати книги та поспілкуватися з Віктором Тимченком.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: