Книга про Карпати журналіста і блогера Богдана Скаврона готова до друку

Книга журналіста і блогера "Вікон" Богдана Скаврона “Гори і люди” готова до друку. Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці.
За його словами, 268 сторінок цікавих, розважальних та пізнавальних текстів готові до того, щоб відправитися у друкарню, інформують "Вікна".

Книга про Карпати журналіста і блогера Богдана Скаврона готова до друку

«Що не день, то ближче до літа… А що треба влітку? Правильно – гори, люди і добрі історії. Щодо останнього, то їх в мене є сім десятків. Там є про різних людей – і мертвих, і живих, і непростих, і навіть «снігових», а ще про різні місця в горах – знамениті, маловідомі, незвичайні, легендарні, історичні, секретні і просто цікаві», – таким постом у Facebook почалася історія видання цієї книжки, творення якої відбувалося упродовж останніх двадцяти років під час мандрів Карпатами та Прикарпаттям, коли були написані всі ці нариси та репортажі.

Ці нотатки не претендують на енциклопедичну всеохопність і є тільки малим фрагментом того, що насправді можна побачити та про що можна довідатись, подорожуючи горами та передгір’ями Івано-Франківщини. У цієї книжки багато співавторів. До них належать всі ті, хто був моїм співрозмовником, попутником, експертом чи просто випадковим стрічним, хто давав мені більші, трохи інші знання про ці гори, ділився зі мною різними легендами, байками та правдивими історіями.

Не менш важливим співавторством чи, принаймні, співтворінням була фінансова підтримка цього видання. Тому найперше хочеться промовити слова подяки усім, хто доклав коштів до того, щоб ця книжка вийшла у світ. Отож, знімаю свого капелюха, в який було щедро накидано, перед колективом сім’ї ресторанів «Лейбова гора» та особисто Володимиром Швадчаком, депутатським корпусом Долинської міської ради та мером Долини Володимиром Гараздом, подружжям Світлани та Олександра Оришків, редакцією газети «Галицький кореспондент», мешканцем далекої Мічіганщини Юрієм Крегелем, Олегом Головенським, Оксаною Гузинець-Мудрик, Андрієм Стефківським, Тарасом Дзюбою, Ігорем Роп’яником, Любов’ю Загоровською, Степаном Герилівим, Дмитром Добродомовим, Сергієм Батюком, Веронікою Дичковською, Олександром Заславським, Святославом П’ястою, Ігорем Ткачем, Андрієм Філіппським, Тарасом Савчуком, Оксаною Кравчук, Тарасом Коковським, Ігорем Полянським, Танею Штифурко, Оксаною Говерою, Олексієм Шевченком, Віктором Гальчинським, Олегом Стрихарем, Василем Терещуком, Наталею Білінкевич, Андрієм Павлишиним, Анжелікою Дем’яновою, Володимиром Кушніренком, Сергієм Смірновим, Андрієм Пицем та Володимиром Ковальчуком.
Спасибі вам знайомі та ще незнайомі друзі! А тепер – гайда, у гори!"

Раніше письменник і журналіст з Прикарпаття Богдан Скаврон оголосив збір коштів на збірку нарисів та репортажів з Карпат та Прикарпаття, які були написані за два десятки останніх років, під назвою «Гори і люди»: 50 гривень — книжка, 500 — співавторство.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Культура: