Представник Порошенка припускає, що пенсійний вік підвищать через 5 років

В Україні про підвищення пенсійного віку можна буде говорити через 5-10 років
 
Результат пошуку зображень за запитом "пенсійне посвідчення"
 

Про це заявила представник президента у ВР, нардеп від фракції БПП Ірина Луценко, передає 112.ua.

Луценко прокоментувала заяву голови місії МВФ в Україні Рон ван Родена щодо пенсійної реформи і подальшу реакцію на неї з боку віце-прем'єра Павла Розенка.

"Я не думаю, що заява Розенка тягне за собою кадрові зміни. Це говорить тільки про прагматичний підхід МВФ. Це говорить про те, що ті зауваження, які робилися, ще раз було озвучено. Це підтверджується словами представника місії МВФ в Україні, що не йдеться про підвищення пенсійного віку", - зазначила нардеп.

Вона додала, що сьогодні про підвищення віку для виходу на пенсію не йдеться.

"Це може відбутися через 5, 7, 10 років. Ми не говоримо про сьогоднішній час. Ми не говоримо, що економіка у нас на досить низькому рівні, хоча показує позитивне зростання. Це говорить про те, що низькі пенсії, і треба привести в порядок саме солідарну систему. А тільки після того коли економічні показники та інфляція будуть на досить низькому рівні, говорити про накопичувальну систему", - заявила вона.

  • Зазначимо, що ван Роден написав, що пенсійну систему України необхідно терміново реформувати, адже її робота не відповідає викликам сучасності.
  • Віце-прем'єр Павло Розенко заявив, що виступає категорично проти підвищення пенсійного віку в Україні.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 19 квітня 2017, 9:27
Давно пора повысить пенсионный возраст в стране до европейских стандартов ! Ведь все все равно работаютдо 67 лет что в европе что на украине .Что бы зарплата была европейская надо повысить нормы выработки до европейских , тогда и скулить никто не будет .
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: