Франківські спортсмени здобули нагороди на юнацькому чемпіонаті світу з бразильського джиу-джитсу

16-17 квітня спортсмени з Івано-Франківського Спорт-клубу «Тигр» взяли участь у Юнацькому чемпіонаті світу з бразильського джиу-джитсу, який відбувався у Абу-Дабі (ОАЕ).

Окрім івано-франківців честь України також захищали вихованці одеського та хмельницького клубів. За підсумками змагань спортсмени з Прикарпаття вибороли 4 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медаль.

Довідка: Юнацький чемпіонат світу є частиною більш ніж тижневого фестивалю бразильського джиу-джитсу World Professional Jiu-Jitsu Cup, започаткованого у 2009 році. В рамках фестивалю відбуваються десятки майстер-класів за участі зірок бразильського джиу-джитсу, а змагання, призовий фонд у яких складає цього року більше 700 тисяч доларів США, проводяться серед дітей, юнаків та професійних спортсменів (в тому числі параатлети). Загальна кількість учасників у 2017 році становила понад 7 тисяч. 

Спортивний клуб «Тигр» започаткований у 2010 році в Івано-ранківську. Нині під керівництвом досвідчених тренерів у клубі займається більше пятиста спортсменів різних вікових категорій. Серед вихованців СК «Тигр» — чемпіони України та Європи (а тепер і світу) з бразильського джиу-джитсу.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Спорт: