Марцінків продовжує переховуватись від судової відповідальності у справах про корупційні адмінправопорушення

 Міський голова Івано-Франківська вкотре проігнорує судове слухання у справі про вчинення ним корупційного правопорушення.

 Результат пошуку зображень за запитом "марцінків"

Цього разу засідання у суді співпало з його відрядженням на Схід України. Нагадаємо, судове слухання розпочинається в середу, 19 квітня, о 14:00, пише West News.

Нагадаємо, раніше пан мер уже пропустив кілька засідань через проблеми зі здоров’ям. Що цікаво, погіршення він починав відчувати саме напередодні слухання у суді.

Попереднє слухання Руслан Марцінків також пропустив через відрядження – тоді він перебував у Хмельницькому.

Нагадаємо,  21 грудня, івано-франківський громадський активіст Мирон Дмитрик подав в Києві в НАЗК заяву щодо вчинення корупційних дій міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківим. Все сталося через автомобіль, який придбав очільник міста.

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 19 квітня 2017, 17:34
згодіться що тут є політзамовлення бо якщо суди спокійно дивляться на всякі затягування справа хабарниками яких спіймали на гарячому або виносять сміхотворні вироки то ТУТ ПОЯВЛЯЄТЬСЯ ТАКА РЕТИВІСТЬ і головне що на фоні вкрадених у обл мільйонів це правопорушення є МУЛЬТФІЛЬМОМ і постає питання ЧИ ПОТРІБНІ НАМ ТАКІ СУДИ
Відповісти

, 19 квітня 2017, 18:00
Не бачу ніякого поліітзамовлення, як би хто не лизав задницю нинішній міській владі! А погодитись можна з тим що нам не потрібні ні такі суди ні така влада! Закон нікому не можна порушувати. І якось дивно складається що саме голова постійно у відрядженні під час судового засідання .
Відповісти

, 19 квітня 2017, 18:03
Нам не потрібні звиздуеи які вибирають хапуг за бабки і гречку а потім кричать банду геть бо їх обманули і в цей момент отримують субсидії і не платять ні податків ні внесків і думають що можуть кому хоч дати любу безцінну пораду.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: