У Галицькому районі зібрали кошти на закупівлю медичного обладнання для дітей із вадами зору

Галицький район активно долучився до проведення щорічної благодійної акції, організованої всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця». Починаючи з березня, волонтери, працівники закладів охорони здоров’я проводили збір коштів з метою закупівлі медичного обладнання для лікування дітей з вадами зору.

Станом на 13 квітня в районі зібрано понад 14 тисяч гривень.

Активну участь в проведенні даної акції взяли фельдшерсько-акушерські пункти сіл Водники – 3 175 грн., Сапогів – 1 809 грн., Німшин – 1 500 грн., Демешківці – 1 070 грн., Дем’янів – 1 003грн., Межигірці – 600 грн., Медуха – 585 грн., Поплавники – 588 грн., Комарівська АЗПСМ – 965 грн.          

Благодійний внесок буде переведено на рахунок фонду «Серце до серця». 

Додамо, що всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже понад 9 років поспіль веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні та проводить щорічні благодійні акції, результатом яких є близько 40 000 вихованих у дусі відповідальності і безкорисливості волонтерів по Україні та функціонуюче медичне обладнання в обласних дитячих лікарнях із безкоштовним його користуванням громадськістю. Тематика акцій змінюється кожного року. За 8 років діяльності було закуплено понад 1300 одиниць медичного устаткування, яке передали в обласні дитячі лікарні та маленьким українцям.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 19 квітня 2017, 15:01
Благотворительность только там где повальная коррупция и воровство власти !!!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: