Відомий прикарпатський антикризовий менеджер став заступником міністра

Прикарпатців у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості додалося. Екс-президент “Укртрансгаз” Ігор Прокопів став заступником міністра Ігоря Насалика, екс-міського голови Калуша.

Пов’язане зображення

 

У міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика з’явився ще один заступник — Ігор Прокопів. Інформацію про це підтвердив сам міністр, інформує РБК.

“Вікна” нагадують, що у Міністерстві Ігор Прокопів — не перший прикарпатець. Першим заступником міністра є колишній високопосадовець Івано-Франківської ОДА Ганна Карп. Департамент правового забезпечення очолює колишня керуюча справами виконкому Калуської міської ради Тетяна Максимець.

Прокопів очолював ПАТ “Укртрансгаз” (УТГ), оператора газотранспортної системи і підземних сховищ газу.

17 березня 2017 року Прокопів був звільнений з поста президента компанії: його відставку ініціював правління НАК “Нафтогаз України” (володіє 100% АКЦІЙ УТГ) і схвалила наглядова рада “Нафтогазу”.

Прокопів обіймав посаду президента “Укртрансгазу” з серпня 2014 року.

З кінця лютого 2017 року він був відсторонений від обов’язків. Незалежний аудитор група, компанія Deloitte & Touche, РЯД виявили порушення області під час офіційного “Перевірки рахунків Укртрансгазу”.

Конфлікт між Прокопівим і керівництвом “Нафтогазу” вийшов в публічну площину на початку осені 2016 року. Тоді Міністерство економічного розвитку перебрав на себе повноваження управляти “Укртрансгазом”. Однак після втручання прем’єра, повноваженням з управління “Нафтогазом” передали в Кабінет міністрів.

У вересні 2016 року Прокопів звинуватив менеджерів “Нафтогазу” в затримках узгодження рахунків для оплати послуг контрагентів. Після переходу під управління Кабміну “Нафтогаз” скасував одну з найбільших закупівель “Укртрансгазу” — реконструкцію трьох газокомпресорних станцій на загальну суму 4 млрд гривень.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 19 квітня 2017, 20:16
То є цирк! Нафтогаз звільнив за серйозні порушення, відсторонили від посади, звільнили з посади, підтвердили зловживсння і... призначили на ще вищу посаду! Не уявляю в якій державі така клоунада можлива ! Буде тепер криза чи антикриза, думаю все зрозуміло як із ,, менеджером'' Насцаликом. Зібрання колишніх наперсточників .
Відповісти

, 19 квітня 2017, 22:00
Злодій злодію допомагає)
Відповісти

, 19 квітня 2017, 22:06
Революції роблять мрійники,хорошілюди,чисті серцем які щиро хочуть змін,а плодами революці користуються покидьки і серед цих покидьків є насцалик і кризменеджер прокопів.Скоро чекайте пришестя в міністерство ПЛАВ"ЮКаА СМІХА і інших виблядків серед них і рахміля і кизимишина Цей виблядок кризовий заробив згідно поданої декларації 13 млн.грн. уявіть який був в нього оклад в Укртансгазі.Це все це вже межа.Хто соже подумати що цей виблядок здає в оренду на площі Міцкевича в Ів Франківську сбербанку раші велике приміщення яке в свій час викупив у комуніста Шлемка Люди схаменіться траба на барикади
Відповісти

, 20 квітня 2017, 8:10
Антикризовий менеджер? Може кризовий менеджер. А то на яку посаду його б не призначали всюди на підприємствах була криза. Технологія Прокопіва проста. Взяти великий кредиит, вкрасти, піти з посади, а підприємство нехай розраховується за кредит.Він навчився так робити від свого патрона Бахматюка.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: