У Долині відбулося свято народної творчості «Великодній розмай»

Фольклорний захід згуртував солістів та аматорські колективи Бойківського краю, які виконували великодні пісні, гаївки, демонстрували театралізовані дійства.

Святкові мелодії звучали від муніципального духового оркестру. Традиційно парох Церкви Серця Ісуса і Серця Марії м. Долини УГКЦ, отець Вітольд Левицький виконав для долинян пісенні дарунки.

Учасників свята привітав заступник голови райдержадміністрації Михайло Дидяк, побажавши кожній родині Божого благословення, здоров'я і добробуту у ці радісні Пасхальні дні.

Оригінальні, цікаві та самобутні виступи дали змогу глядачам поринути у розмаїття Великодніх традицій і забав, що побутують у різних куточках Долинщини.

На символічній виставці яскравими барвами майоріли святкові кошики з традиційними  великодніми частуваннями, писанками, крашанками.

«Великодній розмай» став доброю щорічною традицією на Долинщині, який розкриває весняний колорит Прикарпаття та дозволяє відчути приємний  післясмак світлого свята – Воскресіння Господнього. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Культура: