Працівники карного розшуку Прикарпаття відзначили своє професійне свято (фото)

19 квітня в Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 98-ї річниці створення карного розшуку.Інформує npu.gov.ua.


3.jpg

6.jpg

Урочистості розпочав заступник начальника Головного управління – начальник кримінальної поліції Ігор Баб’юк, який все своє трудове життя правоохоронця присвятив цій службі. Ігор Васильович відзначив нелегку працю оперативних працівників, від професійності дій яких залежить розкриття злочинів та авторитет поліції в цілому, подякував ветеранам за їх багаторічну службу та досвід, який вони передають нинішньому поколінню розшуківців, побажав працівникам сумлінного та добросовісного виконання обов’язків, невичерпної енергії та наснаги у боротьбі зі злочинністю.

12.jpg

У привітальному слові начальник управління карного розшуку ГУНП в Івано-Франківській області Роман Чекмарьов висловив слова подяки оперативному складу прикарпатської поліції, завдяки роботі якого вдалося розкрити чимало злочинів, адже саме люди в погонах покликані захищати права, свободи, законні інтереси громадян і найцінніше – людське життя. Побажав усім присутнім міцного здоров’я, наснаги та успіхів у нелегкій службі.

16.jpg

1.jpg

2.jpg

Кращих працівників карного розшуку прикарпатської поліції було заохочено грамотами МВС України та подяками начальника ГУНП в області, а заступникові начальника Тисменицького відділу поліції Ігореві Струтинському присвоїли чергове спеціальне звання – підполковника поліції та вручили погони.

14.jpg

15.jpg

17.jpg

13.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

Від імені ветеранів карного розшуку присутніх привітали із професійним святом колишні керівники цього підрозділу полковники міліції у відставці Мар’ян Б’ялик і Владислав Ливинець, підполковник міліції у відставці Роман Савчук, які при зустрічі ділилися спогадами про службові будні, спілкувалися з молодими оперативниками, а на завершення урочистого заходу, за традицією, сфотографувалися.

4.jpg

555.jpg

21.jpgЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: