Порошенко про рішення суду ООН: Багатообіцяюче

Президент України Петро Порошенко вважає важливим визнання позовів України проти Росії юрисдикцією Міжнародного суду ООН в Гаазі і сподівається на позитивне для Києва рішення судової інстанції після розгляду цих справ.

Результат пошуку зображень за запитом "порошенко"

 

Про це Порошенко сказав журналістам в Лондоні в середу, повідомляє прес-служба президента.

Зокрема він сказав, що "сьогоднішнє рішення в Гаазі є багатообіцяючим, коли по обох судових позовах судом була визнана юрисдикція Міжнародного суду в Гаазі".

"Ми впевнені в тому, що сьогодні ми на правильному шляху і сподіваємося на успішне розгляд зазначених позовів", - сказав Порошенко.

Як відомо, 19 квітня Міжнародний суд ООН виніс проміжне рішення у справі Україна про Росії, визнавши, що має юрисдикцію prima facie для розгляду даної справи.

Після цього суд відмовив Україні у затвердженні тимчасових заходів проти РФ за конвенцією щодо заборони фінансування тероризму і погодився на запровадження запобіжних заходів для захисту національних меншин в Криму. Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 20 квітня 2017, 12:17
Власний народ не зраджує країну під прапорами сусідньої держави. Молись на цю владу шизофренік, без неї "лднр" стерли б лиця землі і бої перемістились в Ростов і Крим. Що значить Донецьк без води? А Крим? Кремль купив Порошенка і Верховну Раду, але не навічно, як не навічно був Янукович і ПР.
Відповісти

, 20 квітня 2017, 12:18
Не красти і власна ядерна зброя. Болтати навколо рішення суду ООН, яке ні до чого не приведе, будь-який дурник може.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: