У Снятинському спортклубі вивчають японське бойове мистецтво (фото)

2017 рік за ініціативою Президента України оголошено роком Японії в Україні. Це ще один крок на шляху до зближення українського та японського народів, який сприяє розвитку діалогу культур, таких своєрідних і цікавих.

У рамках відзначення Року Японіїї в Україні, Снятинська центральна районна бібліотека організувала зустріч з членами спортивного клубу, в якому вивчають японське бойове мистецтво джиу-джитсу. Працівники районної дитячої бібліотеки підготували для юних спортсменів цікаву розповідь про історію та культуру країни сонця. Розповіли про традиції святкування весни, легенди пов’язані із сакурою, прочитали вірші  хоку, представили книги японських дитячих письменників.

А в читальному залі Снятинської ЦРБ відвідувачам було запропоновано переглянути  розгорнуту тематичну виставку «Там, де сходить сонце».

На зустрічі були присутні керівник апарату Снятинської РДА І. Королько та радник голови Снятинської районної ради Т. Вовк, які подякували організаторам за зустріч.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 20 квітня 2017, 12:13
Банзай.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: