Гаражні ворота з приводом Nice та Came від brama-market.lviv.ua тепер і в Івано-Франківську

Гаражні ворота з приводом Nice та Came від brama-market.lviv.ua тепер і в Івано-Франківську

Ролетні і гаражні ворота Івано-Франківськ

Відтепер ви можете обирати якісні гаражні ворота європейського виробництва від компаній Doorhan, Алютех, Hormann, Wisniowski, Ryterna. Ворота на гараж пропонуються в 2 варіантах - це секційні гаражні ворота з сандвічними панелями, що сягають в товщину від 40 міліметрів, є в продажу моделі на 45 мм - це серія брам Алютех Класік. Такі ворота виготовляють с міцних сталевих панелей, товщина сталі - від 0,4 мм, та наповнюють всередині спіненим поліуретаном. Цей матеріал має високу щільність, він надійно утеплює приміщення. Окрім цього, ресурс роботи воріт становить 25 000 циклів, як з пружинним розтягненням, так і з торсійним механізмом. ЧИТАТИ ТІЛЬКИ ТОМУ, ДЛЯ КОГО ВАЖЛИВА ЯКІСТЬ! Для того, щоб керувати воротами було простіше, зручніше та безпечніше, ви можете облаштувати свої брами  автоматикою для гаражних воріт компаній Nice та Came. Переваги такого привода для воріт - це бережна робота систем, підвищений комфорт та безпека як вашого гаража, так і самого господаря. Для невеликого, або проблемного отвору краще ставити ролети в гараж. Вони не такі теплі, тому що виготовлені з тонших ламелей, просте більш доступні, якщо говорити про ціну та підійдуть практично для будь-якого отвору

Розсувні і розпашні брами Івано-Франківськ

 

Для перекриття проїзду до вашої оселі використовуйте якісні ворота надійних виробників! Ваші брами мають захищати майно та господарів від проникнення небажаних осіб, а тому до питання вибору в’їзних воріт треба підійти зважено. Для досить просторої території можна поставити розпашні ворота, їх можна замовити з куванням, наприклад, розташувати у верхній частині полотна піки або інші гострі елементи для підвищеної безпеки. Аби зручно керувати воротами, без зайвих турбот, обирайте для них автоматику для розпашних воріт. Вона добирається з урахуванням ваги стулки та типу навантаження, яке буде на неї подаватися. Для господарів компактних та невеликих ділянок розпашна брама не буде доречною, оскільки вимагає вільний простір, а часто господарі приватного сектору, особливо у великому мегаполісі, не можуть таким розпоряджатися. Тоді краще ставити зсувні ворота, оскільки відкатні брами мало того, що не займають місця, ще й більш стійку до злому, до значних вітрових навантажень. Щоб управління воротами було злагодженим, користуйтеся автоматикою на відкатні брами.

Автоматика для воріт  Nice, CAME,Faac Івано-Франківськ

 

Електропривод на ворота - вигідне та правильне рішення. Окрім автоматики для гаражних воріт, наші клієнти часто вибирають приводи для промислових, автоматичних, рулонних воріт. Лише автоматика nice, came, faac відповідає високим вимогам:

·        Можливість автоматизації брам вагою до 3500 кг

·        Максимальна пристосованість до вибагливого клімату - відмінна робота як за +40, так і за -40 градусів

·        За одночасної покупки брами та привода - знижка на 150 євро

·        Додаткові елементи безпеки: лампи сигнальні фотоелементи

·        Можливість налаштування покрокових опції

ЦЕ ВАЖЛИВО ЗНАТИ!  У замовленні зазначайте масу, вид брам і можливе навантаження.

Компанія БРАМА МАРКЕТ у Івано-Франківську, сервісні роботи, монтаж, виготовлення

·        Оплата брам після встановлення

·        Розрахунок будь-яким зручним способом

·        Безкоштовні доставки протягом 2 днів

·        Постійні акції на весь асортимент продукції

·        Досвід понад 12 років: широка мережа фірмових салонів по областям, тисячі задоволених клієнтів

Компанія «БРАМА МАРКЕТ» у Івано-Франківську - лише перевірений товар на українському ринку, найкращі брами побутові, промислові, фурнітура, приводи, шлагбауми. АКЦІЯ! 20 - 27 квітня за покупки воріт монтуємо їх безкоштовно!

Мережа салонів автоматичних воріт в Україні «Брама Маркет» - Івано-Франківськ, Луцьк, Чернівці.  Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: