У Івано-Франківську без тепла залишаються 25 закладів освіти - Марцінків звинувачує олігархів

Станом на 11.00 год повністю відновлена робота на 14 котельнях ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго». Відновлено теплопостачання у 15 лікувальних закладах та 16 поліклініках міста.
Результат пошуку зображень за запитом "марцінків"

Тривають відновлювальні роботи по запуску тепла у закладах освіти, а також житловому фонді.  Наразі відновлено опалення в 22 навчальних закладах, що обслуговується котельнями ДМП "Івано-Франківськтеплокомуненерго", інформує прес-служба міськвиконкому.

"Натомість, є проблеми із запуском тепла ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія". Як наслідок 25 закладів освіти на даний час перебуває без опалення. Виконавчий комітет уже направив листа в Кабінет Міністрів України з проханням терміново виділити ліміти на газ для ТзОВ "СТЕК", - йдеться в повідомленні.

Теплокомуненерго станом на сьогодні вже запустило 22 котельні з 30. На 100% забезпечені теплом усі лікарні. Вчора під вечір вдалося відновити опалення в 10 школах і 9 садочках. Це майже половина від всіх навчальних закладів, які обслуговує ТКЕ.

"Сьогодні у ще близько 10 закладах освіти також даємо тепло. Щодо ситуації з житлом, яке обслуговує ТКЕ: найшвидше вдається запустити опалення в мікроарйоні Пасічна. Тоді в теплових районах Симоненка та Дорошенка. Наразі місто повністю перейшло на літній режим: зняли лічильники. Тому ми в терміновому порядку їх знову встановлюємо та опломбовуємо, - коментує міський голова Руслан Марцінків. - Натомість олігархічний СТЕК знаходить мільйон і одну причину, аби не виконувати свої зобов'язання, як то відсутність лімітів на газ... Отже, через небажання СТЕКУ виконувати свої обов'язки, третина міста наразі лишається без тепла...".

Нагадаємо, у СТЕКу повідомили, що система теплопостачання повністю підготовлена до роботи, теплові мережі заповнені водою. Невирішеним залишається тільки питання лімітів на природний газ. Наразі ввідні газові засувки перекриті та опломбовані ПАТ "Івано-Франківськгаз". Без відповідного дозволу ПАТ Івано-Франківськгаз" СТЕК не може здійснити подачу природного газу на котельню та запустити її в роботу.

У СТЕК також зазначили, що виділення лімітів на газ в стислі терміни без клопотання міської влади перед Кабінетом Міністрів неможливе.

 

Нагадаємо, що Івано-франківські чиновники ніяк не визначаться чи відпускати дітей на канікулиЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 20 квітня 2017, 18:42
Якщо влада на місці, всі питання вирішуються! Негода не стала раптовою, синоптики давно попереджали! Але це нікому не цікаво, в тому числі здоров'я дітей. На цьому не заробиш! Що вибрали те й маємо. На жаль!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: