М’який вирок суду так і не дозволив прикарпатському депутату-«рєшалі» від «Батьківщини» стати на шлях виправлення (відео)

Правоохоронці склали протокол на водія, який керував автівкою напідпитку. Порушником виявився депутат Тлумацької районної ради від ВО «Батьківщина» Василь Дриндак, який має судимість за вчинення корупційного правопорушення.


Як поясний сам затриманий депутат, він квапився у Підвербці «порішати за будову» з Коцабою. Медосвідчення водій відмовився проходити та стверджував, що не вживав спиртного, пишуть Версії.

В березні 2015 року Василь Дриндак був визнаний судом винним у вчиненні корупційного правопорушення. 

Займаючи посаду директора ПП «ДВС» він вчинив привласнення чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем. Також Дриндака обвинувачували у підробці документів.

В суді довели, що депутат привласнив майже 140 тисяч гривень. Ці кошти були виділені з державного бюджету на виконання робіт з будівництва 97-ми квартирного житлового будинку. Замовником виступало Міноборони.

Вирок суду – 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків.

Однак, оскільки Дриндак визнав вину, щиро розкаявся у вчиненному, критично оцінив свій вчинок, сприяв розкриттю злочину, відшкодував заподіяні збитки, а обставин, що обтяжують покарання, судом не встановлено, вирок пом’якшили.

Дриндака звільнили від відбування призначеного основного покарання у вигляді позбавлення волі, встановивши іспитовий строк – 3 роки та зобов’язали не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання або роботи, періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.

 

Нагадаємо, що У п’яного прикарпатського депутата від «Батьківщини», суд незабаром забере водійські права (фото)

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 20 квітня 2017, 18:06
такі судді в тпумачі хабарники особливо надька секретарка гвоздика яе
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: