На Калущині шукали шляхи удосконалення патріотичного виховання (фото)

19 квітня у залі засідань Калуської районної ради відбулася педагогічна конференція, присвячена патріотичному вихованню дітей. Захід, у якому взяли участь вчителі загальноосвітніх закладів району та міста, провели за ініціативи Калуської організації ВУТ «Просвіта». Модератором зустрічі виступив голова Калуської організації ВУТ «Просвіта» Ігор Котик.

Запрошений на конференцію радник голови райдержадміністрації з питань соціального захисту учасників АТО Тарас Кушлик підкреслив, що дітей змалечку потрібно виховувати у дусі патріотизму, прищеплюючи їм національні цінності та бережливе ставлення до природи.

Вчителі підготували презентації та детально під час своїх виступів зупинилися на основних педагогічних засадах патріотичного виховання.

На конференції наголошувалося, що зараз, після Майдану Гідності та розгортання війни на сході України, діти зрозуміли, що потрібно берегти національні цінності та захищати свою державу. Прикладом для них стали українські воїни – учасники АТО, які захищають територіальну цілісність України. Разом з тим, педагоги усвідомлюють, що патріотизм – справа не одного дня, тож дітям треба щодня, крок за кроком, прищеплювати національні цінності. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: