В одній із франківських поліклінік дітей “отруюють” тютюновим димом?

В редакцію WestNews звернулися батьки маленької дитини, які проживають в мікрорайоні Пасічна і належать до міської поліклініки №7 (вул. Галицька, 124 А).

За їхніми словами в коридорах медичного закладу стоїть неймовірний сморід тютюнового диму.

“Ми один раз на місяць ходимо на медичний огляд в поліклініку. В коридорах медзакладу запах від сигарет, можливо це з туалету. Ми вже третій раз тут і ситуація не змінюється, сморід жахливий”, – розповіли молоді батьки.

Їх імена просили не вказувати. Бояться, що після розповіді ставлення в закладі до них і їхньої дитини може погіршитися.

Розповідають, що запитували в інших батьків чи чують вони цей запах. Ті відповідали, що чують, але висловлювати якісь зауваження бояться, щоб це не вплинуло на якість надання послуг для їх дітей.

Батьки розповідають, що іноді в коридорах з дитиної треба чекати в довжилезній черзі, і малеча змушена дихати цим димом.

Нагадаємо, що Законом України “Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення” забороняється куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів у приміщеннях та на території закладів охорони здоров’я.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 20 квітня 2017, 22:36
Таке враження ,що ці батьки -ідіоти! Вони БОЯТЬСЯ!! сказати слово (судячі зі статті )інші батьки також затравлені ідіоти .Люди життя за Украіну не бояться віддати,а ви слово боєтесь сказати !Як ви взагалі в ліжко лягали,щоб дитину зробити напевно дуже боялись?Злийте собі на віск!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: