На Позитроні пройшло свято «Великодній розмай» (фото)

19 квітня 2017 р. на подвір’ї Церкви Св. Архистратига Михаїла, що на вул. Симоненка, 9 Б, педагоги-організатори міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання з дитячо-юнацьких клубів «Прометей» (Христина Микицей,) «Ринг» (Іванна Расевич), «Оріон» (Іванка Федоренко) підготували та провели свято «Великодній розмай». Протоієрей Храму УПЦКП Святого Архистратига Михаїла Іван Лапка поблагословив дітей та педагогів на добру справу.

На святі звучали як сучасні, так і автентичні обрядові веснянки та гаївки у виконанні Стефанів Марини, Прунько Діани, Ярини Тарас, вокальних ансамблів з клубів «Прометей», «Мангуста», «Оріон» та «Ринг». Веснянки-гаївки «Подоляночка», «Кривий танець», «Вію вінець», «Соловеєчку, сватку, сватку», «Веснянка» виконувалися одночасно з танцями та іграми, «закликаючи» весну на добрий урожай.

Діти із задоволенням брали участь в іграх та розвагах «Передай писанку», «Естафета з писанкою» та інші.

Ведучими свята були вихованці клубу «Прометей» лауреат міжнародних та всеукраїнських пісенних конкурсів-фестивалів Яринка Тарас та активіст клубу Ростислав Колісник.

Учасники свята отримали солодощі від міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання. Після завершення дійства настоятель Церкви запросив усіх дітей до недільної школи «Джерело духовності» на чаювання.

 

«Великодній розмай» біля церкви у мікрорайоні "Позитрон"

 

«Великодній розмай» біля церкви у мікрорайоні "Позитрон"


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: