У ЧЕСНО заявили, що прикарпатська суддя не має морального права увійти до Верховного суду

150 із 382-х активних учасників конкурсу у Верховний Суд мають сумнівну репутацію та не повинні стати суддями нового Верховного Суду.

Результат пошуку зображень за запитом "стефанів надія степанівна"

 

Активісти Руху ЧЕСНО в рамках кампанії ЧЕСНО.Фільтруй Суд! проаналізували інформацію про усіх претендентів на 120 місць у найвищій судовій інстанції та склали власний антирейтинг, до якого потрапило 40% учасників конкурсу, які дійшли до фінального його етапу – співбесід.

До антирейтингу Руху ЧЕСНО активісти включили тих претендентів, щодо яких у відкритих джерелах є інформація про ухвалення ними сумнівних рішень, причетності до корупції або порушення прав людини, непрозорості або надмірності статків, що не відповідають доходам, або які були помічені у неетичній поведінці, мають родинні та комерційні зв’язки, що можуть призвести або призводили до конфлікту інтересів.

У списку – колишня голова Апеляційного суду в області Надія Стефанів. Вона є кандидаткою на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.

Як пишуть у ЧЕСНО, згідно з декларацією родинних зв’язків за 2011-2015 роки, дочка судді, Микитин (Стефанів) Надія з 2011 року працювала помічником судді в Івано-Франківському міському суді Івано-Франківської області, а вже у 2012 році стала суддею Івано-Франківського окружного адміністративного суду. Ще одна дочка, Стефанів Марта з 2011 року працює помічником судді в Господарському суді Івано-Франківської області.

У 2013-2014 роках суддя Стефанів Н.С. спільно проживала з Вороняком Володимиром Андрійовичем, начальником слідчого відділу прокуратури Івано-Франківської області.

Додатково

У 2014 році, будучи на посаді Голови Апеляційного суду Івано-Франківської області, Стефанів Н.С. позитивно відгукнулась про диктаторські “закони 16 січня”. Зокрема, суддя вказала, що зміни до Закону “Про судоустрій і статус суддів” сприятимуть підвищенню незалежності суддів, а також “виступають важливою передумовою для більш повної реалізації громадянами доступу до правосуддя і судового захисту ними своїх прав”.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 25 квітня 2017, 20:53
Долбоцоби, мудра жінка і толкова суддя
Відповісти

, 25 квітня 2017, 21:06
Мудрі тест на 66 балів не здають.ледве заледве
Відповісти

, 25 квітня 2017, 23:16
А вторий тест найкраще, так що тусуйся вуйку
Відповісти

, 26 квітня 2017, 17:27
по результатах 2 тестів - 6 місце по Україні. Дійсно толкова жінка.хай йде з богом, може щось змінить.
Відповісти

, 25 квітня 2017, 23:31
дійсно муд21ра суддя шкріблякам ганзюкам і всім решти лохам до неї далеко
Відповісти

, 26 квітня 2017, 17:25
це писанина своїх Кукурудза, шкрібляка, гандзюка, проскурницького. Постійно тут її обсирали. Тепер жінка хоче піти геть а вони знову неможуть заспокоїтись.
Відповісти

, 30 квітня 2017, 14:03
Що означає "позитивно відгукнулась"? У Чесно хоча б аналізують, що написано тут - http://ifa.court.gov.ua/sud0990/news/8 1829/ і що це означає? Чи у Чесно вважають за добре і нормальне, коли так звані активісти громлять і ламають приміщення судів, проплачено зривають судові засідання і обливають зеленкою і кислотою суддю?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: