В Івано-Франківську затримали високопоставленого військового хабарника (фото)

16 травня військовою прокуратурою Івано-Франківського гарнізону за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками Управління захисту економіки в Івано-Франківській області Департаменту захисту економіки Нацполіції України, в рамках контролю за вчиненням злочину, задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди командиром однієї з військових частин Прикарпаття.

На 10 тис грн хабара затримано командира однієї з військових частин Прикарпаття

Грошові кошти в розмірі 10 тис грн призначалися за видачу містянину відношення для укладення контракту про проходження військової служби та подальшого скерування для проходження служби до вказаної військової частини. Про це пишуть Паралелі.

На 10 тис грн хабара затримано командира однієї з військових частин Прикарпаття

Хабар виявлено та вилучено в повному обсязі під час проведення огляду місця події. Корупціонера затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Вирішуються питання щодо повідомлення підполковнику про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням), обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 17 травня 2017, 19:14
що тепер дають хабар щоб піти у армію
Відповісти

, 19 травня 2017, 16:08
кацап шлюха блядіна карлика з ольгіно піздить у коментах - а караван їде далі.... ) бляді карліка-хуйла педофіла кудахкають ))
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: