Військовики 10-ї гірсько-штурмової бригади заступились за офіцера, спійманого на хабарі

Військовою прокуратурою Івано-Франківського гарнізону було задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди командиром однієї з військових частин Прикарпаття.

Результат пошуку зображень за запитом "10 огшб"

 

Сьогодні, 17 травня, на сторінці у соціальній мережі 10-ї гірсько-штурмової бригади, що дислокується в Коломиї, повідомили, що за фактом отримання хабара призначене службове розслідування.

Воно буде проведено повно, всебічно та об’єктивно. Під час проведення службового розслідування в обов’язковому порядку будуть з’ясовані всі обставини події.

“Зазначений військовослужбовець на даний час відсторонений від виконання службових обов′язків. В разі, якщо судом буде доведена вина військовослужбовця, він буде притягнутий до найсуворішого покарання та позбавлений військового звання. Негідникам не місце в лавах ЗСУ. Але враховуючи його відданість Батьківщини, те, що він з вересня 14 року виконує бойові завдання по захисту цілісності та недоторканості нашої Держави, на даний час виникає сумнів в наявності у останнього злочинного наміру щодо вимагання неправомірної вигоди”, – йдеться у дописі.

 

Нагадаємо, що В Івано-Франківську затримали високопоставленого військового хабарника (фото)

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 18 травня 2017, 4:20
Перед законом всі рівні. Але не тепер. Не у нашій країні. Не в цьому житті.....
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: