Стали відомими деякі подробиці затримання сьогодні у Івано-Франківську чиновника на хабарі (фото)

Приблизно о 9 годині на площі поблизу готелю "Надія" співробітники Управління захисту економіки та міської прокуратури під час отримання хабара затримали посадовця управління Держпраці в Івано-Франківській області.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/5/other/5_af114.jpg

 

Журналіст КУРСу з місця події повідомляє, що головного інспектора управління Держпраці в Івано-Франківській області спіймали при отриманні другого траншу хабара від місцевого підприємця.

Чиновник отримав 500 доларів та 1 тисячу гривень. Раніше він отримав 4 тисячі гривень. У таку суму інспектор оцінив свої "послуги" з видачі висновку з охорони праці (на роботи підвищеної небезпеки).

Зараз на місці затримання проводяться слідчі дії.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/0/5/05_5cb24.jpg

 

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/7/other/7_881c1.jpg

 

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/0/6/06_2b1aa.jpg

 

Нагадаємо, що В самому центрі Івано-Франківська на хабарі упіймали чергового чиновника (фото)Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 18 травня 2017, 13:13
позорить вишиванку зніми твої прадіти не брали хабарі бо вони були під гнітом польщі і совітів і в вишиванках заборонено було ходити а він напялив на себе вишиванку і став хабарником
Відповісти

, 18 травня 2017, 14:11
В Україні на всіх виробництвах паразитує величезна кількість контролюючих, перевіряючих і дозвільних органів, які діють відповідно до законодавства України. Необхідно терміново змінювати законодавство України, в іншому випадку в Україні виробництво знищать до кінця. А дозвіл на проведення робіт підвищеної небезпеки справді отримати дуже важко.
Відповісти

, 18 травня 2017, 14:25
вишиванку потрібно було носити за часів совєтскої а не зараз піаритись продажні патріоти
Відповісти

, 18 травня 2017, 15:58
Сволотiвська скотига.. там всi такi... За що гинули на Майданi???
Відповісти

, 18 травня 2017, 20:07
Крадуть всі!!! І ті хто тут таку бридоту пишуть тоже напевно рильце в пушку, або було б в пушку якби була така можливість. Люди виживають на таку зарплату як можуть. І якщо знаючи сферу помогти сформувати документи, за винагороду, не думаю що це злочин. От якщо він цей дозвіл видає тоді проблема! Крадуть мільйони в києві а показують бородьбу з корупцією на людях нижчого рівня які виживають на 3 200 зарплати. Не знаю цю особу но цікаво було б почути тих хто його знає, не вже такий злісний хабарник?
Відповісти

, 19 травня 2017, 0:56
Це правда!Одного для показу зловили а решта крадуть, беруть і.т.д. Практично ніхто із цим злом не бориться!Ніхто в державі нічого не робить!Все пливе по інерції! Ніхто ні за що не відповідає! Такого порядку (безпорядку) у нас ніколи ще не було!Куди ми йдемо?
Відповісти

, 19 травня 2017, 15:41
Друже ти мабуть не зрозумів, що сказали вище...
Відповісти

, 19 травня 2017, 15:42
Низька зарплата не дає права на хабарі. до висновків екпертизи для отримання дозволу часто присікаються без причини. видаючи прості опечатки, слова синоніми не записані точно так, як в якомусь нормативному документі (а їх є мільйони і часто одні суперечать іншим)за грубе порушення.Катюзі по заслузі.
Відповісти

, 19 травня 2017, 15:59
Для балансу, я б ще посадив того підприємця що давав хабара! Чому б і ні? Всіх садити! щоб люди знали що не потрібно і давати, а не тільки брати. А то в нашій країні як завжди, треба швидко вирішити питання, давай пропонувати хабара, якщо запросили забагато то зразу в поліцію. Гнилі люди у нас живуть. ВСІХ садити, і того хто дає.
Відповісти

, 21 травня 2017, 17:31
Я б ще тебе посадив,бо ти тупий
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: