Спортивна афера “регіоналів”: у Франківську на території дитячо-юнацького комплексу будують сауну (фото)

 В Івано-Франківську на території обласного дитячо-юнацького спортивну комплексу будують сауну.

Про це на своїй сторінці розповів відомий богатир, колишній чиновник Івано-Франківської ОДА Назар Павлів, передає WestNews.

“Тренери з різних видів спорту жалілись що не вистачає спортивного інвентаря для дітей. Незважаючи на таке, в.о. директора ексрегіонал карабін м.є. на території спортшколи будує сауну. Це, напевно, першочергова необхідність у діяльності спортивних шкіл”, – пише пан Павлів.


Він зазначив, що на будівництво кошти “без проблем” виділяє департамент освіти облдержадміністрації. У 2016 році на ремонт та закупівлю будівельних матеріалів (для майбутнього “відпочинку керівника з друзями в новій сауні”) було виділено з обласного бюджету 63,7 тис.грн. А на цей рік заплановано виділити ще 27,9 тис.грн.

“Також хочу нагадати про аналогічну ситуацію, про аферу коли Івано-Франківськ втратив спорткомплекс «Олімп». Там теж був причетний ексрегіонал Карабін М.Є. Вони тоді до спорткомплексу «Олімп» прибудовували котельню, так як зараз до оДЮСШ прибудовують сауну!  Спортивна громадськість стурбована щоб область за аналогічною аферою не втратила ще й спортшколу”, – додав він.

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: