Обережно, кір! Від початку року на Прикарпатті зареєстровано 269 випадків недуги

 Ситуація із кором в країні погіршується. У зв’язку з цим 18 травня в Івано-Франківську провели електрону нараду з усіма обласними центрами на чолі з заступником міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції Оксаною Сивак.

Результат пошуку зображень за запитом "кір"

 

Про це повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров’я, пише WestNews. 

Під час наради йшлось про епідемічну ситуацію щодо кору в кожному регіоні, динаміку захворюваності та кількості випадків.

«Від початку року, станом на 17 травня в Івано-Франківській області зареєстровано 269 випадків кору, з яких 136 підтверджено, – повідомила обласний педіатр Лідія Сенюта.

За її словами, протягом останніх чотирьох місяців в області було три групові осередки захворюваності на кір. В обласній інфекційній лікарні за цей період проліковано 86 хворих, серед них – 76 дітей та 10 дорослих. Зараз важких пацієнтів немає, а на карантині перебуває одна школа.

18556315_1470671286318954_6900507531622051175_n

За даними обласного епідеміолога, в області є достатня кількість вакцини для боротьби з недугою. Якщо імунологи спостерігали в зимовий період більшість відмов від вакцини, то починаючи з квітня кількість відмов зменшилась на половину. З метою актуалізації питання в області проведено навчання з лікарями-педіатрами та планують тренінг з сімейними лікарями.

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: