Івано-Франківське регіональне відділення Спілки адвокатів України отримало нового голову (фото)

18 травня 2017 року о 17 год. в приміщенні Ради адвокатів Івано-Франківської області та кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури відбулися звітно-виборні збори Івано-Франківського регіонального відділення Спілки адвокатів України.

Про шість років роботи на посаді Голови відділення звітував адвокат, член Спілки адвокатів України Віталій НАТУРКАЧ. Його роботу присутніми членами Спілки адвокатів України визнано успішною, зокрема в напрямку підвищення кваліфікації адвокатів. Він подякував адвокатам за підтримку на протязі важкого часу реформування адвокатури України.

При висуванні кандидатур, адвокатами повторно запропоновано та проголосовано на новий термін головування за адвоката Віталія НАТУРКАЧА, однак той відмовився, взявши самовідвід. Натомість запропонував проголосувати за члена Спілки адвокатів України, адвоката Андрія СУРМАЧЕВСЬКОГО на посаду голови Івано-Франківського обласного відділення Спілки адвокатів України.

Таким чином головою Івано-Франківського обласного відділення Спілки адвокатів України став адвокат Андрій Юрійович СУРМАЧЕВСЬКИЙ. Присутні привітали нового керівника Відділення.

Адвокатами також обрано Правління та Ревізійну комісію відділення Спілки адвокатів України. Обговорено Статут Спілки адвокатів України в новій редакції, затвердженого рішенням З’їзду Спілки адвокатів України від 22 жовтня 2016 року та прийнято нове Положення про Івано-Франківське обласне відділення Спілки адвокатів України на основі Типового.

Затверджено Заходи з підвищення кваліфікації адвокатів Івано-Франківської області на 2017 рік

Також Зборами прийнято до Спілки адвокатів України нових членів.

Присутні члени Спілки адвокатів України побажали Андрію СУРМАЧЕВСЬКОМУ успіхів й натхнення в роботі на ниві адвокатури!

А я, Віталій НАТУРКАЧ, подякував колегам за співпрацю та допомагатиму новому голові Спілки в його клопіткій роботі!Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: