Прикарпатський нардеп заявив, що аби йти в політику отримав благодать від Бога

Як сказав Любомир Гузар, щоб йти в політику треба отримати благодать від Бога, щоби отримати найвищу степень служіння людям. Я відчуваю, що я дійшов до такої степені”.

Результат пошуку зображень за запитом "олександр шевченко"

 

Про це в ефірі телеканалу РАІ заявив  народний депутат України Олександр Шевченко, пише Галка

“Якщо хтось каже, навіщо ти в політиці, так я відповідаю, що це не мені потрібно, а вам! А мені потрібно в першу чергу аби змінити ваше життя, бо я і так добре живу.”

Також нардеп заявив, що ніколи не крав, про що готовий поклястися на Біблії.

“Відверто кажучи, багато хто цього не розуміє, живе чутками: накрав, когось возить, підкупає. Я ж заявляю: будь з ким, з депутатом, з Марцінківим кладу руку на Біблію і кажу: ніколи не крав і красти не буду.

Коли ти говориш, у що віриш, а сам брешеш, то Бог не для того, аби просто так спостерігати. Але він дасть тій людині новий шлях. Можливо та людина стане з мера добрим садівником або добрим сантехніком. Чому ні?”  – розмірковував в ефірі нардеп.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 19 травня 2017, 19:44
ТААААК,от (мені потрібно в першу чергу аби змінити ваше життя, бо я і так добре живу) це типу жити добре,а добре жити ще краще.от сказанув це проссто яуісь пі"дец тільки його благословили і більше нікого спитайте його коли він останній раз був у церкві цей філосов богом дана людина,він нагадує мені ДЗІЗЯ
Відповісти

, 19 травня 2017, 21:05
Політика і гроші це складові диявола от і Шевченко-ти служеш не БОГУ а дияволу
Відповісти

, 19 травня 2017, 23:11
Янукович і є Божком для Саші, бо він НЕ голосував за запровадження санкцій проти Віктора Януковича та його оточення 18 травня п.р. (проект постанови №5350 про заходи захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності).
Відповісти

, 20 травня 2017, 0:28
Нардеп помилився,Бог покинув Україну.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: