Скандальна прикарпатська суддя, яка претендує на крісло у новому Верховному суді, отримала негативні висновки від Громадської ради доброчесності

Суддя з Івано-Франківська Надія Стефанів не відповідає критеріям доброчесності для роботи у Верховному Суді. Такий висновок зробила Громадська рада з доброчесності.  

Результат пошуку зображень за запитом "стефанів надія степанівна"

 

18 травня в приміщенні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України відбулося чергове засідання Громадської ради доброчесності з розгляду проектів висновків про відповідність критеріям доброчесності учасників конкурсу до Верховного Суду, йдеться на сайті Суд инфо.

Громадська рада доброчесності надала свій висновок, негативну або позитивну інформацію щодо кандидатів, з якими у кфалікаційній комісії заплановано співбесіди.

Нагадаємо, що, згідно зі змінами до законодавства, в разі, якщо висновок ГРД буде негативним, Вищій кваліфікаційній комісії суддів необхідно буде зібрати 11 голосів із 16, щоб подолати так зване «вето»  і рекомендувати кандидата на посаду судді верховного СУДУ.

Спрямований негативний висновок щодо судді, колишньої очільниці Апеляційного СУДУ Івано-Франківської Області Надії Стефанів. Питання виникло у зв’язку з офіційним схвальним коментарем судді щодо посилення відповідальності за перешкоджання роботи суду і суддів, за яку парламент проголосував 16 січня 2014 року. Зараз коментар вже видалений з сайту суду. Виникли питання і до майна кандидатки.

За негативний висновок проголосували 6 членів ради з дев’яти тих, хто голосував.

 

Нагадаємо, що У ЧЕСНО заявили, що прикарпатська суддя не має морального права увійти до Верховного суду

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 19 травня 2017, 23:00
Чому її не люстрували? Вона очолювала суд під час майдану і до майдану. Чому вона претендує на посаду судді? Її гнати в шию треба.
Відповісти

, 20 травня 2017, 9:26
але вона розумніша від усіх решта претендентів на цілу голову не її вина що їй довірили суд до майдану
Відповісти

, 29 липня 2017, 10:37
Ну не сама розумна. А довіряли в свій час не тільки їй . Треба вміти визнавати свої помилки і тримати удар.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: