Увага! Виконком просить франківців обмежити проведення розважальних заходів 21 травня

Згідно з Указом Президента України від 21 травня 2007 року № 431 «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років», щороку у третю неділю травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій. У 2017 році День пам’яті жертв політичних репресій відзначатиметься 21 травня.

Увага! Виконком просить франківців обмежити проведення розважальних заходів 21 травня

У зв’язку з цим, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради звертається до підприємств, установ і організацій усіх форм власності, а також об’єднань громадян, що діють на території міста Івано-Франківська з рекомендацією обмежити 21 травня проведення розважальних заходів, використання світлових і звукових реклам, внести відповідні зміни до теле- та радіопрограм, приспустити державні прапори на будівлях та спорудах підприємств, установ та організацій різних форм власності.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 20 травня 2017, 17:51
щось не зрозуміло. день вуличної музики куча концертів не без дозволу міськради і тут же просимо не проводити розважальні. заходи
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: