Відомий прикарпатський лікар застрелився вдома із карабіну

Акушер-гінеколог обласного перинатального центру Сергій Стоцький помер у суботу, 27 травня.
Результат пошуку зображень за запитом "застрелився з карабіну"
 

Медик вкоротив собі віку вдома, вистреливши в обличчя з мисливського карабіна, передає кореспондент Бліц-Інфо.

51-річний чоловік тривалий час боровся з онкозахворюванням, та безуспішно.

Інформацію про суїцид підтвердили в секторі комунікації управління Нацполіції в Івано-Франківській області.

“Про трагедію у поліцію повідомили рідні. Виїздом на місце події було встановлено, що громадянин 1965 року народження із мисливського карабіна марки “Браунінг” зробив постріл в обличчя, у результаті чого помер на місці. Чоловік тривалий час хворів. Подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 115 як самогубство. Зброя була зареєстрована”, – зазначають в прес-службі обласного управління Нацполіції.

 Чоловіка поховають на Волині, звідки він родом.

Слід зауважити, Сергій Стоцький мав хорошу репутацію серед колег, а пацієнти відгукувались про нього тільки позитивно та радили знайомим.



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
, 29 травня 2017, 17:47
А чи є зміст?
Відповісти

, 29 травня 2017, 18:03
Одним хабарником меньше стало ! Слава Украіні !
Відповісти

, 29 травня 2017, 20:06
Що маскаль славить Україну приємно, але що москаль і мораль далекі як Росія і Україна то і це факт. Світла память за добрим чоловіком...
Відповісти

, 29 травня 2017, 18:23
менше, а не російське "меньше". Палишся москаль. На Росії хабарники лише множаться. Москву скоро вітром здує через них.
Відповісти

, 29 травня 2017, 18:16
Совість замучила! А інші дальше беруть хабері. НЕ БЕРУТЬ, А ПРОСТО ВИМАГАЮТЬ!
Відповісти

, 29 травня 2017, 18:06
Пиздеш що сам застрілився, помогли. Він працював в ОПЦ а це найгірша лікарська банда області !!!
Відповісти

, 29 травня 2017, 18:16
Vovochca tu povnuy dolboyob!
Відповісти

, 29 травня 2017, 18:18
Toy xto ce zrobuv vidpovist! Grjazno pracyjete...
Відповісти

, 29 травня 2017, 18:18
Такі коменти могли написати тільки Петя і Вовочка - схаменіться що ви пишете дибіли
Відповісти

, 29 травня 2017, 18:29
Хто стикався... - той розуміє. А хабарі, кохання і інше розрекламоване телевізором коли телеглядачі думають що через це переважно стріляються - це шум і дурні коментарі довкола.
Відповісти

, 29 травня 2017, 20:06
Дуже хороша людина і хороший лікар світла йому память
Відповісти

, 29 травня 2017, 20:57
лікар від Бога таких мало най земля буде пухом
Відповісти

, 29 травня 2017, 22:11
Нехай земля Вам буде пухом С.С. -(
Відповісти

, 30 травня 2017, 1:57
Прибрали. Кажуть, що він перед смертю хотів покаятися і викрити всю ту корумповану банду. Поніс заяву в прокуратуру, все розповів. А вони замість дати хід справі його вальнули і під самогубство оформили, бо прокуратура в тій корупції в долі.
Відповісти

, 30 травня 2017, 8:47
я також не віру, що він сам так зробив.... швидше за все йому допомогли
Відповісти

, 30 травня 2017, 18:41
Я не знаю чи помогли, але те що в дружини та дітей совісті нема це точно. Навіть на похорон не приїхати це вже вибачте!
Відповісти

, 30 травня 2017, 18:56
Нехай земля буде пухом! Шкода, то був добрий лікар! Чого то так сталося , недивно, так як жінка не провела в останню путь! А діти , це взагалі позор!Він за них днював і ночував у роддомі!
Відповісти

, 30 травня 2017, 18:58
Можливо, це все неправда! Він дуже добрий ! Він неміг це спотворити! Люди добрі , що твориься
Відповісти

, 30 травня 2017, 19:38
Значить не все так просто раз сім'я не приїхала.... Я незнаю чому але я не вірю що він сам міг таке зробити. Він був дуже добрим, багато допомагав брату, завжди був веселим.... Він мав дуже багато планів на майбутнє..... Людей можна обдурити, але Бога ні. Він розставить все по своїх місцях
Відповісти

, 30 травня 2017, 19:56
Дуже хороша людина була.Світла йому пам'ять.
Відповісти

, 30 травня 2017, 20:54
Вічний покій
Відповісти

, 30 травня 2017, 22:47
По-перше: дружина була на похороні і нехай колеги Семеновича по роботі доброзичливці не фантазують! По-друге: дитина ше дотепер не знає всіх подробиць, а наша преса в порушення усіх норм зробила дуже ганебно... По-третє: чоловік був здоровий, створювали штучно проблеми на роботі певні люди, тому тут як мінімум доведення до самогубства... По -четверте: дуже сильно хочуть цю справу по швидше закрити...
Відповісти

, 31 травня 2017, 1:51
Закрийте роти тварини, щоб осуджувати дітей! Ви хоча б знаєте де вони і у якому стані...?
Відповісти

, 31 травня 2017, 6:23
Він з онкологією не боровся так як в нього її небуло...
Відповісти

, 31 травня 2017, 6:28
Все тайне становиться явним! Тому ж не беріть хабарі! І відносіться до хворих так, як ви б хотіли відношення до себе і своїх дітей!
Відповісти

, 31 травня 2017, 14:55
Дружини на похоронах не було!!!
Відповісти

, 31 травня 2017, 20:33
Позор дружині,як можна бути такою черствою,щоб не похоронити чоловіка! За неї це зробили його колеги.Шок,в голову не вкладається така байдужість.
Відповісти

, 08 червня 2017, 17:48
100%згідна!!! Справа в тому ,що дружина дуже себе любить і шанує...а похорн це стрес...для чого собі псувати нерви.....ШОК!!!
Відповісти

, 31 травня 2017, 22:02
Хватить грішити дивіться кожен за собою не знаете шо вас чекае
Відповісти

, 01 червня 2017, 4:45
Так,ми повинні дивитися за собою,але вбиває байдужість дружини...її ні особняк,ні дві квартири не душать,а чоловіка хоронили на Волині,де він лежав останні години в гаражі.Позор,як вона може спокійно спати?.
Відповісти

, 01 червня 2017, 10:35
Як робив так і пішов! І квартир і майна і грошей стало. Як би ми всі були б не байдужі, то жили б на багато краще!
Відповісти

, 01 червня 2017, 22:39
Нехай земля буде пухом! Вічна я пам'ять! Пішов з життя бо на роботі , є така нач,мед, що вона любого доведе до суїциду! Це така баба пенсійного віку!!яку треба гнати звідти і то швидко!Мегединиця - це страшна мразь, вона його прямо додовбувала, От і наслідки!
Відповісти

, 02 червня 2017, 4:48
Читаю це все і неможу зрозуміти як люди можуть бути такі жорстокі!!!! ЯК можна писати такі коментарі??? Майте хоть якусь повагу до людини і плюс він був лікар який не раз рятував людські життя. Не судіть: "бо за кожне слово пусте, дадуть вони відповідь судного дня". Ми навіть приблизно не знаєм що там сталося. Напевне тому Бог посилає на Україну війну, бідність і голод, тому що всередині в людях багато злості, ненависті і заздрощів.
Відповісти

, 02 червня 2017, 12:02
Народжувала в нього 18 травня 2017 р.Лікар від Бога... Нехай земля йому буде пухом...Перестаньте писати погане про людину,якої вже немає в живих...це гріх,великий...
Відповісти

, 08 червня 2017, 17:14
Якщо він , приймав у Вас пологи 18 травня...значить версія про довго тривале онко захворювання..БРЕХНЯ!!! Думаю, швидше сімейні проблеми...
Відповісти

, 03 червня 2017, 17:35
Нехай земля буде йому пухом
Відповісти

, 03 червня 2017, 19:02
Знала Сергія Семеновича з 2006 року.Чудовий лікар,завжли позитивчик.Не вірю,що він міг таке зробити!!!Знаю,шо раніше зранку бігав,тому,коли прочитала,що хворів - не повірила.Та Бог високо-бачить далеко.Якщо хтось й "допоміг" цій хорошій людині завчасно покинути цей світ,то за це рано чи пізно прийдеться відповісти.А за дружину - не осуджуйте!!!Ви не знаєте,в якому вона була стані,можливо,їй надто важко було бути на похоронах.Співчуття рідним.А Сергію Семеновичу нехай земля буде пухом...
Відповісти

, 08 червня 2017, 17:35
Дружину його ніхто не засуджує....але в якому б вона стані не перебувала, в останню путь провести чоловіка з яким прожила 30 роківі має 2 дітей ...просто зобовязана...цим самим попрощатись і віддати йому шану....думаю він багато приклав зусиль щоб зробити її життя комфортним...відправили на Волинь...щоб навіть не приходити на могилу...думаю багато погодяться зі мною...
Відповісти

, 03 червня 2017, 19:23
Навіщо брехати про хабарі я в нього народжувала, він у мене ні копійки не просив. Це справді була дуже добра і весела людина, яка завжди вміла підтримати і покращити настрій. Я ось знову хотіла у нього народжувати та не встигла. Вічна Вам пам'ять Сергій Семенович!!!
Відповісти

, 09 червня 2017, 11:46
і я в нього народжувала 6 років тому, немаю на що скаржитися, така наша людська доля, нехай земля буде йому пухом......щоб там не сталося
Відповісти

, 10 червня 2017, 14:48
Моєму лікарю...😢 Дата, яку не можливо згадувати без сліз...10.02.17... В цей день закінчилось одне життя і почалось інше. Почалось з реанімації, постійного болю і не можливості повірити в ще один шанс на життя, з яким уже попрощалась. . Не тішив надіями , не жалів коли болить, нічого не обіцяв. "Хочеш жити-борись" - це були його єдині слова. . Лікар, який кілька днів тому сунув на підпис документ, документ-відмову рідні від претензій, у випадку смерті пацієнта. Лікар, який сам до кінця не вірив в успіх операції. Але він наважився спробувати тоді, коли інші тільки розводили руками. Після його прийому поверталась віра в здорове майбутнє, віра в життя. Він не був мені другом, він Лікар, який зберіг мені життя. . Сергій Семенович, ви назавжди залишитесь в пам'яті багатьох. Ви назавжди в моєму серці. З Богом спочивайте. Вічна Пам'ять
Відповісти

, 20 березня, 20:51
Наберіть *380501001023
Відповісти

, 15 червня 2017, 18:36
я завжди згадувала Сергія Семеновича в своїх молитвах і дякувала Богу що народжувала своїх двох діток у нього,і теж ніяких хабарів він у мене, ні першого,ні другого разу не вимагав!все було офяційно.З ним народжувати було дуже легко і зовсім не страшно.Не розумію звідки стільки бруду ллється від людей. Вічна пам'ять людині з ВЕЛИКОЇ літери!!!і нехай земля йому буде пухом!
Відповісти

, 19 жовтня 2017, 20:52
Згідно офіційних документів експертизи лікар справді хворів невиліковною хвробою...
Відповісти

, 01 квітня 2018, 15:42
Випадково прочитала про смерть Сергія Семеновича.Лікар від Бога народжувала синочка Богданчика!Вічна пам'ять добра людина була!За покійних добре кажуть або нічого навіщо брудом поливати покійного!
Відповісти