Робота деяких прикарпатських митників та податківців потягнула на кримінал

Протягом січня-травня 2017 року його працівниками проведено 20 службових перевірок щодо діяльності податківців та митників, розглянуто 7 скарг та звернень на їх дії.

Результат пошуку зображень за запитом "податкова івано-франківськ"

Як повідомили у відділі внутрішньої безпеки Головного управління ДФС в Івано-Франківській області, за результатами перевірок 7 матеріалів направлено до правоохоронних органів для інформування та надання правової оцінки діям посадових осіб відомства області, відкрито 1 кримінальне провадження щодо законності дій посадових осіб Івано-Франківської митниці ДФС. У решта випадків - інформація про порушення не підтвердилась.

Нагадаємо, для оперативного реагування на скарги і звернення громадян та суб’єктів господарювання з метою подолання проявів корупції, усунення непорозумінь у спілкуванні громадян з посадовими особами органів Державної фіскальної служби або неякісного обслуговування працівниками ДФС, діє антикорупційних сервіс «Пульс». Номер цілодобової телефонної лінії: (044) 284-00-07.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 02 червня 2017, 21:11
Не деяких, а всіх
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: