Сільським головою, який вимагав хабар за земельну ділянку у бійця АТО, виявився війт приміського Підлужжя (фото)

 Сільського голову Підлужжя, що в Тисменицькому районі, піймали сьогодні на хабарі в тисячу доларів. Винагороду війт вимагав від атовця за сприяння виділення земельної ділянки ветерану на сесії сільської ради.

Результат пошуку зображень за запитом "Володимир Бурачок підлужжя"

 

Свої “старання” голова оцінив у 40 тисяч гривень. На землі, яка б мала виділятися атовцю безкоштовно, чиновник вирішив нажитися. Питання обіцяв “вирішити” на сесії сільської ради, пише МІСТО.

Першу частину винагороди — 500 доларів — отримав напередодні. Рештою суми, а саме тисячою доларів і гривнів, розпорядитися не встиг, адже сьогодні був затриманий на гарячому.

 

Председатель сельсовета, который требовал от участника АТО 40 тыс. грн за выделение земельного участка, задержан в Ивано-Франковской области 03

Наразі в службовому кабінеті й в помешканні голови проводяться обшуки.

Сільким головою Підлужжя є Володимир Бурачок.

 

Нагадаємо, що В Івано-Франківській області затримали війта, який вимагав від ветерана АТО хабар за виділення земельної ділянки (фото)

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 02 червня 2017, 23:36
Вышыванку натянул , наверное портреты Бендеры повесил у себя в сельраде для "натхнення" . Будет так как с превыдущим ямницким вийтом-взяточником . Отстегнет прокурору, судье и другим прихлебателям , те назначат смешной штраф и продолжит воротить дальше на занимаемой должности
Відповісти

, 03 червня 2017, 1:20
Всі війти хабарники але затримали тільки одного. І той відкупиться
Відповісти

, 03 червня 2017, 7:47
зробити цьому уроду тур-на рік в ато в окопи,а потім хай тварюка дасть хабара за землю.
Відповісти

, 03 червня 2017, 13:47
підтримую.
Відповісти

, 03 червня 2017, 12:48
Доскакалися. Майданили-промайданили, а корупція зашаклює. Навіть на святому руки гріють. Ця держава приречена
Відповісти

, 03 червня 2017, 14:14
Бо нєхєр держчиновникам у вишиванках ходити. Вишиванка - перший крок до корупції. Необхідно її заборонити указом президента.
Відповісти

, 03 червня 2017, 14:26
А на вигляд щірий українець. Петро Порошенко теж ходить в вишиванці. Невже і він краде і бреше?
Відповісти

, 07 червня 2017, 23:09
Це звичайно не є похвальний вчинок, але наші прокурори роблять собі показники на "маленьких людях". Я думаю у західному (і не тільки) регіоні є куди більші хабарники, яких ніхто не ловить, бо вони не 1000 євро беруть, а набагато більше і діляться із тими ж прокурорами. На жаль є також дуже багато так званих бійців АТО, які того АТО і не бачили, але і землі, і квартири отримали, не знаю який це був випадок, але думаю не один з найгірших. Шкода, що такі випадки є і будуть, але треба починати з наших великих чиновників, що мають мільярди крадені.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: