Стало відомо за якою схемою війт Підлужжя вимагав гроші у бійця АТО (фото)

Працівники управління захисту економіки Нацполіції спільно з військовою прокуратурою Західного регіону затримали на хабарі сільського голову Підлужжя, що недалеко від Івано-Франківська в Тисменицькому районі.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/06/BuraCHok.jpg

 

Про затримання одного з війтів на Прикарпатті “Цензор.НЕТ” повідомила речниця Департаменту захисту економіки НПУ Наталія Калиновська. Вона зазначила, що чиновник вимагав гроші з учасника АТО за виділення землі під індивідуальне будівництво.

“Галці” стало відомо, що йдеться саме про Володимира Бурячка з Підлужжя. З перевірених джерел редакція дізналася подробиці справи.

 

Так, цієї весни до голови села звернулася мешканка Івано-Франківська, котра цікавилася можливістю отримання земельної ділянки. Війт одразу ж сказав, що це питання можна вирішити, якщо знайти учасника АТО – отримувача землі, та фінансово віддячитися. Ціна питання – півтора тисячі доларів США + тисяча гривень (суму написав на папері, додавши, що загалом ця послуга коштує дорожче). Згодом потрібно було заплатити ще 8 тисяч за переоформлення ділянки. Коли жінка погодилася, сільський голова попросив авансу у 500 доларів. Решту потрібно було віддати після позитивного голосування на сесії сільської ради. Її засідання відбулося у четвер, першого червня. А вже 2 червня, після отримання тисячі доларів, Бурячка затримали. Під час обшуків у нього вдома знайшли ще кілька тисяч доларів.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/06/burachok.jpg

 

До слова, землю оформляли на справжнього бійця АТО, котрий отримав на Донбасі поранення та пройшов там чимало боїв. Незважаючи на це, за отримання належної законом землі чоловік був змушений платити хабаря. Триває слідство.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/06/BURAcho.jpg

 

Нагадаємо, що В Івано-Франківській області затримали війта, який вимагав від ветерана АТО хабар за виділення земельної ділянки (фото)

                       Сільським головою, який вимагав хабар за земельну ділянку у бійця АТО, виявився війт приміського Підлужжя (фото)Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 червня 2017, 12:35
Це Путін намовив війта. Гіпнозом через Однокласники. Не міг же щірий сільський голова у вишиванці піти на таку зраду власноруч. От тому Порошенко і заборонив соцмережі. Потрібно весь інтернет відімкнути, щоб ще хтось з нас не піддався впливу всемогутнього Володимира Володимировича
Відповісти

, 04 червня 2017, 9:09
о великий тролю, сарказм тут не доречний. Скільки корумпованих кацапів впіймали за останній тиждень чи й далі всі ненаказані під царем Пу ходять?
Відповісти

, 03 червня 2017, 14:39
Може це була підстава? Невже свідомий українець, голова колгоспу міг таку гидоту вчинити? Я теж не вірю
Відповісти

, 03 червня 2017, 16:42
Якщо би війт теж був учасником АТО, то не було би ніяких підстав його затримувати. Чесно би корупціонував на своїй посаді. Це він лоханувся, що гроші зажав купити собі посвідчення. Дорогувато але воно того варте. Це тепер як індульгенція. Скрипничук мудро зробив. Старий пердун, а в посвідченні пише, що він був штурмовиком ДШБ, 8 медалів, 5 квартир держава виділила. І ходив собі пяний на роботу як має бути
Відповісти

, 03 червня 2017, 17:39
і треба було того хлопові.Жив би на зарплату.Певно хотів купити нову січкарню
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: