Мешканці Чорновола обурені роботою МІУКу

 Сьогодні, 8 червня, відбувалося засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади.

Результат пошуку зображень за запитом "міук"

 

На засідання комісії прийшли мешканці будинку № 98 по вул. Чорновола. Люди звернулися на комісію з проханням захистити їх права від свавілля МІУКу, пише МІСТО.

Представник комунального підприємства розпочав свою доповідь з цього приводу:

“Є певна частина людей, які завжди будуть незадоволені.Голова ініціативної групи мешканців має упереджене ставлення до КП МІУК. Заборгованість Турінської Алли складає 4651 грн. Цю мешканку ми знаємо багато років, вона всюди і завжди звертається“. 

Голова комісії  Виноградник Тарас перебив доповідь МІУКу, зазначивши:

“Є підписи громадян, що незадоволені роботою, а ви розповідаєте про становище пані Туранської”.  

Прийшли на комісію також мешканці Чорновола, 98, які висловили своє невдоволення роботою комуналного підприємства. Кажуть, що в них в будинку є магазин, доступу до підвалу мешканці не мають, а послуги сплачуюють. Окрім того, поскаржились на стан прибудинкової території.

Алла Турінська говорить:

“Я готова платити за комунальні послуги, але я повинна знати за що”.

Члени комісії порадили  мешканцям звернутись з цього приводу до суду, бо комісія немає для цього повноважень.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 червня 2017, 0:16
Алкоголік неадекват на посаді президента підписав закон про нове підвищення комунальних тарифів - про відпуск цін на енергоносії для монополістів. Що приведе за оцінками спеціалістів та експертів до зростання комуналки тільки по електриці в 8 разів. Ще одна сумна новина. Через ВР в наслідок фальшування протягнуто закон про відміну медичного забезпечення. Один день в лікарні на стаціонарі відтепер обійдеться українцю близько 1000 доларів
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: