Скандальний прикарпатський «регіонал» хоче сісти у дуже високе чиновницьке крісло

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 травня 2017 року №323-р оголошено конкурс на заміщення вакантної посади першого заступника голови Державного агентства лісових ресурсів.

Як стало відомо «СТИК», документи на участь у конкурсі подав Ігор Тимочко, колишній керівник ДП «Вигодське лісове господарство» та депутат фракції «Партії регіонів» у Долинській районної раді з 2010 по 2014 рр.

Нагадаємо, свого часу екс-директора лісгоспу його ж працівники, активісти та громада району звинувачували в знищенні одного з найбільших державних лісових підприємств області, незаконному звільненні працівників, лобізмі інтересів приватних фірм та корупції.

Колишній керівник, який під час Революції Гідності підпав під народну люстрацію і написав заяву про звільнення, згодом програв всі суди, намагаючись поновитися на посаді директора Вигодського лісового господарства.

Ігор Тимочко неодноразово заявляв, що ніколи не був членом «Партії Регіонів», а тільки співпрацював із владою, оскільки був на державній посаді. Однак, в розпорядженні редакції є документи, які підтверджують входження екс-керівника Вигодського лісгоспу до фракції «Партія Регіонів» Долинської районної ради.

Зараз на офіційному сайті Верховної Ради України зазначено, що Тимочко Ігор Ярославович працює помічником-консультантом народного депутата Володимира Шкварилюка за строковим трудовим договором на постійній основі.

У вересні минулого року І.Тимочко вже брав участь у конкурсі на посаду заступника Держагентства лісових ресурсів.

Зважаючи на те, що у травні було звільнено голову Держагентства Христину Юшкевич, особа, котра займе посаду першого заступника стане на певний період одноосібним очільником відомства, яке координує і контролює державну політику у сфері лісових ресурсів.

 

Нагадаємо, що Одіозний прикарпатський регіонал Ігор Тимочко, який вилетів з посади після Революції гідності, знову претендує на високе чиновницьке крісло

                       Активісти вимагають у губернатора «зупинити кар’єрний ріст» одіозного прикарпатського «регіонала» (фото)

                       Одіозний прикарпатський регіонал працює помічником місцевого нардепа від партії Яценюка

                       Прикарпатські активісти виступають проти місцевого регіонала, який "рветься" на високу державну посаду

                       Один з найскандальніших прикарпатських корупціонерів часів Януковича, може очолити Державне агентство лісових ресурсів України

                       Через відомого прикарпатського корупціонера було відмінено результати тендеру на майже 5 мільйонів гривень

                       Члени Партії регіонів почали мстити прикарпатським активістам?

                       Апеляційний суд відмовився поновлювати на роботі чиновника часів Януковича, якого підозрюють у корупційній діяльності (фоторепортаж)

                       Кримський «уряд» кличе на роботу відомого прикарпатського корупціонера

                       Корупціонер, який мав більше потаємних кімнат ніж Пшонка і Клименко, програв суд на Прикарпатті (відео)

 

 

 

 

 

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: