Обговорено стратегічні напрямки пенсійної реформи на Прикарпатті

У головному управлінні Пенсійного фонду України в області відбулася нарада-семінар з підрозділами контрольно-перевірочної роботи головного управління та обслуговування громадян територіальних управлінь фонду.

Відкриваючи нараду, перший заступник начальника головного управління Валерій Семанишин наголосив на вдосконаленні системи функціонування та наданні послуг, підвищенні прозорості діяльності органів фонду області та взаємодії між структурними підрозділами.

Заступник начальника головного управління Роман Берчак, який нещодавно повернувся з парламентських слухань на тему «Пріорітетність додержання страхових засад при реформуванні пенсійної системи», звернув увагу присутніх на стратегічних напрямках реформи, що будуть пов’язані з підвищенням страхового стажу. А так само розповів про ініціативи Уряду  щодо осучаснення пенсій з 1 жовтня та cкасування обмежень для працюючих пенсіонерів, які зможуть отримувати 100 відсотків заслужених виплат.

Обговорювалися також питання пріоритетних завдань підрозділів контрольно-перевірочної роботи, організації прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України в області, вдосконалення організації роботи щодо виплати пенсій особам, які переїхали з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: