День відкритих дверей ПФУ на Косівщині

Косівське об’єднане управлінні Пенсійного фонду України днями провело День відкритих дверей, основними темами якого були робота веб-порталу ПФУ, надання послуг найманим працівникам, пенсіонерам, громадян-підприємцям та іншим категоріям.

Розповідаючи присутнім про веб-портал Пенсійного фонду України, фахівці управління наголошували, що він надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду.

Одночасно вони знайомили присутніх з процедурою реєстрації на веб-порталі. Завдяки цьому сервісу можна легко отримати дані з власної пенсійної справи, де зазначаються вид і сума призначеної пенсії, до того ж – з урахуванням усіх надбавок, підвищень, індексацій та інших доплат, тощо.

Не обійшли стороною питання своєчасної й повної сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), забезпечення заробітною платою найманих працівників не менше ухвалених соціальних стандартів (3200 грн). 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: