Мер Марцінків продовжує уникати суду за корупцію

У четвер, 15 червня, мав відбутися суд у справі міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа. Проте у зв’язку з тим, що 15-16 червня міський голова перебуває у відрядженні у Вінниці, розгляд провадження перенесли на 3 липня, 11.00.

Нагадаємо, минулого року Руслан Марцінків не повідомив про конфлікт інтересів, коли на міському конкурсі грантів, що виділялися з міського бюджету, не проінформував, що у конкурсі бере участь організація його дружини Оксани Марцінків. Організація була визнана переможцем. Через це склали протокол, який, як гадав Марцінків, спробують вручити йому повторно. Сам мер запевняв, що грошей з бюджету дружині так і не виділили. За ці кошти організація планувала видати диски про Івана Франка, пише Репортер.

Крім того, Руслан Марцінків також притягується за інше корупційне правопорушення, за яке передбачена адміністративна відповідальність.

Минулого року він придбав новий автомобіль “Skoda Octavia” 2016 року випуску за 468 742 гривень, про що, згідно з вимогами закону “Про запобігання корупції”, повинен був повідомити НАЗК. Однак Марцінків цього не зробив, за що передбачене адміністративне покарання.

Зазначимо, що Руслан Марцінків ще не з’являвся на жодне судове засідання – то лягав у лікарню, то був у відрядженні.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 15 червня 2017, 17:38
Клав він на суд
Відповісти

, 15 червня 2017, 20:52
Строки давності а суд має в сраці
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: