Понад 43 млн грн грошової допомоги виділено Прикарпаттю на розвиток інфраструктури ОТГ

Днями Кабінет міністрів України затвердив постанову про розподіл субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури ОТГ на 2017 рік. Обсяг виділеної грошової допомоги на розвиток інфраструктури 12 ОТГ в Івано-Франківській області у 2017 році становить – 43,224 млн гривень.

Як зазначив під час навчального семінару з питань підготовки проектів до Державного фонду регіонального розвитку та використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури заступник голови ОДА Богдан Кобилянський,  ці кошти повинні спрямовуватись, зокрема, на будівництво, реконструкцію та капітальні ремонти об'єктів інфраструктури, що належать до комунальної форми власності, підвищення якості надання адміністративних послуг, реконструкцію бюджетних установ, будівництво та капітальні ремонти доріг, закупівлю транспортних засобів, а також будівництва водогонів, систем водовідведень тощо.

Консультант з юридичних питань РВ АМУ Марія Баран наголосила, що виділяються ці кошти тільки під написанні проекти. Спрямування субвенції на фінансування проектів мають відповідати планам соціально-економічного розвитку ОТГ. Також проектні заявки мають бути погоджені спершу комісією облдержадміністрації, а пізніше, за наявністю позитивного висновку ОДА, й комісією Мінрегіону.

Начальник відділу розробки та супроводу регіональних прогам департаменту будівництва, житлово-комунального господарства та архітектури облдержадміністрації Лариса Зикова розповіла про процедуру оформлення проектних заявок. Окрім того, вона акцентувала увагу присутніх на питанні використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури. 

Своєю чергою, Ігор Мельничук, радник з питань регіонального розвитку ІФ центру розвитку місцевого самоврядування, наголошував увагу присутніх на особливостях роботи з Державним фондом регіонального розвитку.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: