Бюджетні установи області мають заборгованість за газ

14 червня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка відбулася нарада щодо стану розрахунків за спожитий природний газ.

Участь в її роботі взяли керівники департаментів охорони здоров’я, освіти, науки та молодіжної політики, управління культури облдержадміністрації, представники райдержадміністрацій та керівники газопостачальних організацій.

Особлива увага приділялася питанню погашення заборгованості за природний газ, спожитий закладами освіти області в опалювальному періоді 2016/17 року.

За підсумками наради керівникам Рогатинського, Городенківського, Тисменицького, Тлумацького та Калуського районів доручено взяти під особистий контроль вирішення питання щодо здійснення належних розрахунків за природний газ, спожитий бюджетними установами. Також ініціювати перед районними радами внесення змін до рішень про місцеві бюджети на 2017 рік з метою забезпечення в повному обсязі потреби видатків на оплату енергоносіїв, що споживаються підпорядкованими бюджетними установами.

За матеріалами прес-служби Івано-Франківської ОДАЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: