Калуський «Карпатнафтохім» запустили для того, щоб ворог України Віктор Медведчук міг "відмивати" російську нафту? (відео)

Калуський «Карпатнафтохім» запустили для того, щоб ворог України Віктор Медведчук міг "відмивати" російську нафту?

Результат пошуку зображень за запитом "карпатнафтохім"

 

Дивіться скандальне розслідування про схеми з відмивання грошей скандального Кума Путіна Віктора Медведчука у розслідуванні "Секретних матеріалів"Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 16 червня 2017, 0:07
Під час пленарного засідання Рівненська обласна рада звернулася до керівництва держави з проханням пришвидшити прийняття та впровадження законопроекту №1135-1 «Про цивільну зброю і боєприпаси». А наша обласна та міська ради коли?
Відповісти

, 16 червня 2017, 0:15
Розвиток не можна спинити – його можна тільки загальмувати, що з успіхом робить український правлячий клас. Але історія веде тих, хто йде, і тягне тих, хто пручається. Право на зброю – це право на волю, на безпеку і обов’язок відповідальності. Зброя стримує від злочинів – доведено статистикою багатьох країн, що вже пройшли шлях.
Відповісти

, 16 червня 2017, 3:15
Хотіли зачинити і порізати на металобрухт але злякалися народного бунту. Але жиди все одно прикриють нафтохім
Відповісти

, 16 червня 2017, 7:52
у нас у обл якісь дивні речі кояться -- на роботі в ОДА люди медведчука і колорадофани-болюк крецул і пр-в місті купа половлених хабарників неосуджені зовсім і прокурор мовчить а пяні судді спіймані і ПРАЦюють дальше!!! ІНСТИТУТ агротранс локомотиво-ремнтний завод хочуть ліквідувати і в ОДА мовчок А ХТО СМОТРЯЩИЙ В НАС!!! і чому патріоти мовчать на таку контрреволюцію і хіба провладна БПП нерозуміє що це насамперед бє по її репутації і чому МОВЧИТЬ!!!
Відповісти

, 17 червня 2017, 17:50
Сумнівне розслідування. Як Медведчук міг сприяти позбавлення власності російську компанію Лукойл? Красти може на схемах бюджету за допомогою Верховної Ради - це вона виділила квоти. НФ і БПП партії Медведчука? Сумнівно теж. Друзі, але не його партії. І грошима з ними ділитись їм немає ніякого пояснення.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: