Івано-франківський хрест тверезості діє? Скандальний "свободівський" депутат Василь Скрипничук складає депутатський мандат?

Як стало відомо СТИКу, депутат обласної ради від фракції “Свобода” Василь Скрипничук подав заяву про складення депутатських повноважень.

Результат пошуку зображень за запитом "василь скрипничук"

 

Нагадаємо, що В.Скрипничук у 2012-2014 роках був головою Івано-Франківської обласної ради.

Останнім часом політик відзначився низкою скандалів. Зокрема, рівно рік тому неадекватно відреагував, ледь не вчинивши бійку, на інсталяцію художника Юрія Бакая, розміщену у фойє адмінбудівлі ради в рамках фестивалю Porto Franko Gogol Fest.

Результат пошуку зображень за запитом "василь скрипничук"

 

Також, на кількох останніх сесійних засіданнях обласної ради в доволі образливій формі вступав у словесні перепалки з колегами-депутатами.

Окрім заяви В.Скрипничука, Івано-Франківська обласна рада розгляне питання про припинення повноважень депутата Петра Книшука, який написав відповідну заяву ще у грудні 2016 року.

Результат пошуку зображень за запитом "василь скрипничук"

 

Нагадаємо “Чому загострення у Скрипничука відбуваються після обідньої перерви?”, – депутат на сесії

                 Містобудівна рада не підтримала ідею встановлення «Хреста тверезості» під вікнами у скандального прикарпатського «свободівця» Скрипничука

                 Скандальний екс-голова Івано-Франківської обласної ради запевнив, що він не завжди ходить п’яний

                 Скандальний івано-франківський «свободівець» Василь Скрипничук записався у ветерани АТО (фотофакт)

                 Серед причин переходу на нову роботу, скандальний екс-голова Івано-Франківської облради жодним словом не згадав п’яний скандал під час «Гоголь Фесту»

                 Прикарпатський «свободівець» Скрипничук, який в неадекватному стані напав на журналістів, й не думає складати депутатський мандат (фотофакт)

                 Прикарпатські депутати засуджують вчинок Олександра Сича, який чомусь відразу не звільнив неадекватного однопартійця Скрипничука (відео)

                 Прикарпатські депутати вимагають від Сича негайно звільнити неадекватного Скрипничука і відкликати його депутатський мандат

                 Чим закінчиться справа франківського “крокодила” Василя Скрипничука?

                 "П'яне свободівське бидло" - прикарпатський нардеп про неадекватного Скрипничука

 

 

 

 

 

 

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 16 червня 2017, 0:10
Під час пленарного засідання Рівненська обласна рада звернулася до керівництва держави з проханням пришвидшити прийняття та впровадження законопроекту №1135-1 «Про цивільну зброю і боєприпаси». А наша обласна і міська ради коли?
Відповісти

, 16 червня 2017, 0:16
Розвиток не можна спинити – його можна тільки загальмувати, що з успіхом робить український правлячий клас. Але історія веде тих, хто йде, і тягне тих, хто пручається. Право на зброю – це право на волю, на безпеку і обов’язок відповідальності. Зброя стримує від злочинів – доведено статистикою багатьох країн, що вже пройшли шлях.
Відповісти

, 16 червня 2017, 7:48
Можна все спинити. Я ж вас притис. Поступово знищу. Тут я закон, а ви гівно
Відповісти

, 16 червня 2017, 3:26
Героя АТО що 2 роки утримував литовище в Донецьку виперли
Відповісти

, 16 червня 2017, 5:31
Я ще повернуся
Відповісти

, 16 червня 2017, 7:23
Справжнє обличчя українського патріота - як не алкаш, так наркоман. Злодій, фальсифікатор, шахрай. Ви знаєте що Скрипничук брав Словянськ? А Парасюк був в московському полоні і звідтам втік. Шкутяк малий тяжко поранений під час штурму редутів сепаратистів. В таку мутню може повірити тільки аутист
Відповісти

, 16 червня 2017, 21:57
От ти ш є аутист та ще і без мозку
Відповісти

, 17 червня 2017, 17:34
натуральний бабуїн
Відповісти

, 18 червня 2017, 12:25
лица пяных всегда смешные -именно он смешон- но ПОСМатрите на лица - непющих=ЦАРЬОВА КОБЗОНА ЗАХАРЧЕНКА ПЛОТНИЦКОГО ГЕРМАН БОГОСЛОВСКОЙ КЕРНЕССА и ДОБКИНЫХ а все они с русского мира и вся ЗЛОБА и НЕНАВИСТЬ в их рожах!!!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: