"Жию, ліпше би вмерла..." Шокуюча історія про побиту стареньку жебрачку розбурхала Івано-Франківськ

Ця жінка з Калуша. Її звати Юстина. Вона щодня мовчки сидить під різними стінами Франківська. Просить. Її обличчя все в синяках.

 

В її руках - табличка про допомогу.

— Хто вас побив?

Мовчить і відвертає голову.

— Як ви живете?

— А от жию, ліпше би-м вмерла...

Жінка має двох дочок і брата. Брат оформив пенсію на себе, взявши над нею опікунство. Гроші забирає. Дві дочки... Одна в Коломиї, друга тут. Юстина каже, що б'є інколи. Каже, що через те, ще не віддає гроші, які нажебракувала.

Біля нас назбиралося багато людей. Хто чим міг - допомагав. Юстина плаче. Чай і булку віддає Ігору — такому самому. Ігор просить трохи далі, під стіною іншого будинку.

"Як можете мені помочи, то гроші не давайте, і так не назбираю на операцію. Ліпше відвезіть мене десь в лікарню, аби хто подивився на мене." Називає прізвища калуського лікаря, калуських держслужбовців та рідного брата, котрі, як вважає, непрофесійно і нечесно ставляться ні до неї, ні до її захисту.

В минулому Юстина — професійний закрійник.

Люди приносять їй їжу, збоку надбігає зграйка волонтерів церкви св. Георгія, жінка занепокоєно дивиться за ними, щоб не пропустили і її. Видно, що вони її знають...

Як класифікувати цей випадок, ми не знаємо.

Випадок-один з найпоширеніших. Він породжує двояке відчуття в людей: при живих дітях жінка жебракує, не дам нічого, я що-лох, але... Дати милостиню — основа християнина як такого... Проте з одного боку такий стан справ знецінює і нівелює саму благодійність як таку, а з другого... Люди більше підходили з другого.

За такими людьми як Юстина, загалом, ніхто вже й не дивиться. Вони локалізують в собі або просте виживання завдяки добрим людям, або жебраківський бізнес, або цинічну і жорстко життєву покинутість, котра об'єднує їх до таких самих як вони... Чи як ви кажете?Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 15 червня 2017, 22:58
Медична реформа починається! Бачимо ставлення до немічних людей з боку держави! І це зовсім не поодинокий випадок.Хіба ж ми, люди, такого хотіли життя??? А мілліони розкрадають.Хто знає, що нас завтра чекає!
Відповісти

, 15 червня 2017, 23:09
Ужас,а влада очi закривае на все!
Відповісти

, 16 червня 2017, 3:13
ЖАХ!!
Відповісти

, 16 червня 2017, 3:24
Жиди вимордовують націю. В лікарнях бомжів просто присипляють і ріжуть на органи
Відповісти

, 16 червня 2017, 3:56
Злочинна влада. Вчора заарештували весь наш курс за те що хлопці грали на парі ігри на mail.ru. Викладач виявився стукачем і доніс в СБУ. Нас всіх автозаком доправили в управління де жорстоко побили. Додому відпускали тільки за відкуп. За мене батьки заплатили 1000 доларів. Старості працівник СБУ розбив голову стільчиком. Тепер він в реанімації
Відповісти

, 16 червня 2017, 11:53
Студентка якого вузу? В Франківську автозаки є лише в конвою сізо, в сбу немає. Щось путає дівчє, мабуть москву перепутало з Франківськом.
Відповісти

, 16 червня 2017, 10:28
В дурдом інтерет провели..не інакше
Відповісти

, 16 червня 2017, 7:01
До чого тут влада до ігри на москалських ресурсах а викладач правильно зробив бо ви падлюки ідіть і скажіть дітям загиблих героїв про те що вам недати грати
Відповісти

, 16 червня 2017, 10:14
Єьать яка ти тупа мразь я тебе уже по твоїй мантрі не перший раз впізнаю ти продався московському карлику за 13 рубліл .... пояснюю тобі сину жида і матері ціганки що Герої воювали за Україну рідну матір якої порушений суверенітет і цілісність!!! І срати ми хотіли на порошенка і його рошен!!! Але я сумніваюсь що ти син дворняжки це зрозумієш!!!!
Відповісти

, 16 червня 2017, 7:36
Бомжів в десятки разів побільшало. Люди втрачають житло через комунальний геноцид і гинуть на вулицях наших міст. Комунальне ярмо рано чи пізно вижене на вулиці більшість українців. Це наше жахливе майбутнє. Загинуть геть усі громадяни, крім гройсманів
Відповісти

, 16 червня 2017, 20:17
Пописали, а що ніхто так і жіночці не допоможе!Це не по християнськи!
Відповісти

, 20 червня 2017, 6:20
І тут Кацаба засвітився. Хто вже його відтрахає щоб вродив.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: