Більш як 11 тисяч прикарпатців офіційно безробітні

За сприяння служби зайнятості Івано-Франківської області працевлаштовано 15,3 тисяч осіб. При цьому понад 10 тисяч осіб працевлаштовано оперативно, до надання статусу безробітного.

Через надання роботодавцю компенсації на оплату єдиного внеску працевлаштовано 490 безробітних, в тому числі 184 особи, які неконкурентоспроможні на ринку праці, та 306 осіб – на нові робочі місця. Крім того, 5 тисяч осіб залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

3 тисячі безробітних пройшли професійне навчання. Профорієнтаційні послуги отримали 50,9 тисяч громадян.

Станом на 1 червня 2017 року кількість зареєстрованих безробітних становила 11,4 тисяч осіб, з яких 9,7 тисяч отримували допомогу по безробіттю.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 15 червня 2017, 23:00
Чи потрібні центри занятості?
Відповісти

, 16 червня 2017, 9:08
ТАК ПОТРІБНІ
Відповісти

, 16 червня 2017, 3:21
Слава Україні! А неофіційно 90%
Відповісти

, 16 червня 2017, 5:26
Держава злиднів, безхатьків та бомжів. Тільки в Порошенка все гаразд і діти за кордоном навчені
Відповісти

, 16 червня 2017, 7:15
А що ви хотіли від майданних вождів? Тепер вся влада в руках у жидів. От вони і розркадають неньку. Вони ж не українці і їм на нас похиру. Навпаки, жиди завжди ненавиділи українців. Просто згадайте що про них говорили Бандера, Шухевич, Мельник, Коновалець. Якщо би ми слухалися повчань цих великих українців, націоналістів, патріотів, то не зазнали такого лиха. Гнати треба жидів з влади починаючи з Вальцмана, бо згублять вони державу остаточно
Відповісти

, 16 червня 2017, 10:49
Вже люди у франику говорять що в нас є в місті людина яка 3 роки потому поставила цих ублюдків на місце. Як розповідають очевидці коли мужчина відповів нацикам що вони працюють на благо олігархату єврейського каганату, то його на наступний день прийняло СБУ. Є в нас такий чоловік і він ще дасть про себе знати, як дійсно патріот який надасть досить вагомі і правдиві докази що це все відбувалось для того щоб знищити словян а импаче українців і відновити хазарській каганат, на нашій землі. До речі додам, тризуб це є єврейська тамга хазарського каганату. і неякий не сокіл, і воля. Це тамга сіону. Дай Бог тобі здоровя і витримки, донеси до людей цей просвіт тому що задуркували і зазомбували під гасло національних ідей.
Відповісти

, 16 червня 2017, 11:29
І неодна людина, декілька. Так що поци кланів під обрізаними, скоро вам пиздець. Вся пиздобратія невдовзі схватить піздяги такої, що сука на весь світ обсеритесь вельмо шановне виблядство. А і звертаюсь до шлюх псевдо-нациків, нескажу ви, воно, воно нациське лайно, думаєте що ви сукі не в архівах.? Помиляєтесь виблядки, ваші великі херої вас і самих позливало ще в 13-14 роках. Від прабабусі і до онусі. Найобаним вуйками на пяну голову доношу вас НАЄБАЛИ, хтось по 8 років схвате, хтось і 15, і більше. Всі сучята задокументовані
Відповісти

, 17 червня 2017, 16:01
100%
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: