Обережно, ботулізм! Де зараз краще не купувати рибу у Івано-Франківську

 Лише за один минулий тиждень в Україні до лікарні з ботулізмом потрапили четверо людей, а один мешканець Одеси помер.

Результат пошуку зображень за запитом "в'ялена риба"

 

Тож франківців тимчасово просять не купляти рибу в супермаркетах, пише WestNews. Зокрема, Головне управління Держспоживпродслужби України в Івано-Франківській області розмістило на сайті таке повідомлення:

“За останній тиждень в Україні, зокрема в м.Києві, склалася неблагополучна ситуація щодо захворювання на ботулізм серед населення, яка пов’язана із вживанням в’яленої риби промислового виробництва, придбаної у торговельній мережі. Зареєстровано 3 випадки захворювання, в результаті якого постраждало 3 особи, один випадок летальний.
Виробником рибної продукції, яка реалізовувалась гіпермаркетом «Караван» та супермаркетом «Мегамаркет» є ФОП Меркулов А.В., а постачальником ТОВ «ЧУДО-ЮДО» міста Світловодськ Кіровоградської області.

Слід зазначити, що в м. Києві з 29 травня 2017 року введена тимчасова заборона на реалізацію зазначеної рибної продукції, підприємство ФОП Меркулов А.В. призупинило виробництво до закінчення розслідування, зразки продукції підприємства-виробника направлено для дослідження на визначення наявності та типу ботулотоксину до бактеріологічної лабораторії. На даний час за результатами проведеної перевірки здійснюються заходи з відкликання виробником продукції, яка може бути потенційним джерелом інфекції.

Водночас 30.05.2017 отримано оперативну інформацію від Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області щодо реєстрації ще одного лабораторно підтвердженого випадку ботулізму в жінки, який також ймовірно пов’язаний із вживанням риби даного виробника, яка була придбана у супермаркеті «Фреш» у м. Херсон.

Для запобігання виникнення випадків ботулізму, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано – Франківській області через уповноважених (офіційних) лікарів ветеринарної медицини, які здійснюють державний контроль на підприємствах торговельної мережі в області, проводиться інформування операторів ринку, що здійснюють обіг харчових продуктів (супермаркети, оптові бази, агропродовольчі ринки тощо) про випадки захворювання на ботулізм у м. Київ та м. Херсон, пов’язаних з вживанням у їжу риби, придбаної у супермаркетах. За попередньою інформацією небезпечна в’ялена риба реалізовувалась в магазині «Альянс – Маркет» («Арсен»), який розташований за адресою: м. Івано – Франківськ, вул. Миколайчука, 2.

За ініціативи Головного Управління Держпродспоживслужби в Івано – Франківській області вся продукція знята з реалізації та поміщена на відповідальне зберігання. Проте, та частина продукції, яка була реалізована напередодні, може становити смертельну небезпеку.

З метою запобігання зараженню смертельно – небезпечною хворобою – ботулізмом, Головне Управління Держпродспоживслужби в Івано – Франківській області застерігає від вживання в’яленої риби виробництва ФОП Меркулов А.В., постачальником якої є ТОВ «ЧУДО-ЮДО» міста Світловодськ Кіровоградської області, придбаного в магазині «Альянс – Маркет» («Арсен»), який розташований за адресою: м. Івано – Франківськ, вул. Миколайчука, 2“.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 16 червня 2017, 11:39
у нас рибу продають браконьєри....не купляйте у них рибу....і браки щезнуть
Відповісти

, 16 червня 2017, 12:03
Рибу могли заразити навмисно, щоб побільше людей передохло. На додачу до голодомору, тарифного геноциду і відміни медзабезпечення. Вважаю, що це Порошенко наказав людей потруїти
Відповісти

, 16 червня 2017, 12:36
Походу твій мозг вже давно подох
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: