У мікрорайоні Пасічна пройшла акція "День здоров'я" (фото)

15.06.2017 р. медичними працівниками МП№2  спільно з ОФПЦ по вул. Галицькій, біля ресторану Овен було проведено акцію  «День здоров’я». На дану акцію запрошені жителі прилеглих будинків, при запрошені акцентовано увагу  на пацієнтів, які за станом здоров`я рухаються на обмеженій території, та на пацієнтів похилого віку. В межах акції пацієнтам проводились безкоштовне флюорографічне обстеження, аналіз крові на  вміст цукру, аналіз крові на ВІЛ-інфекцію( обстежені всі бажаючі).

Лікарями - терапевтами проводились вимірювання артеріального тиску пацієнтам. Пацієнтів із виявленою патологією скеровано на до обстеження в міську поліклініку №2.

Під час проведення акції медпрацівниками проводились із пацієнтами індивідуальні роз’яснювальні бесіди по профілактиці та необхідності раннього виявлення та вчасного лікування таких захворювань як туберкульоз легень, цукровий діабет, гіпертонічна хвороба та ВІЛ-інфекція.

Дані акції будуть проводитись 21.06.2017р. в р-н магазину «Фуршет» по вул. П.Орлика, а також 27.06.2017р. по вул. Хоткевича, біля магазину «Дарницький».

 

 

День здоров`я у мікрорайоні Пасічна

 

День здоров`я у мікрорайоні Пасічна

 

День здоров`я у мікрорайоні Пасічна

 

День здоров`я у мікрорайоні Пасічна


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: