Суд залишив екс-міністру уряду Януковича видобуток газу на Прикарпатті

 Суд відмовив Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі у визнанні недійсним спеціального дозволу ТОВ «Парі» на роботи на Пилипівському родовищі в Івано-Франківській області.

Результат пошуку зображень за запитом "злочевський микола"

 

Таке рішення ухвалив Вищий адміністративний суд України, інформують «Вікна» з посиланням на «Наші гроші».

У 2011 році Міністерство охорони навколишнього середовища видало «Парі» спеціальний дозвіл на видобуток природного газу на Пилипівському родовищі. В 2016 році САП звернулася до суду з позовом про визнання недійсною ліцензії через порушення процедури її надання – фірма не отримала необхідне погодження на роботи на родовищі від Івано-Франкіської обласної ради.

САП в суді заявила, що подала позов після отримання від Держгеонадр листа про відсутність підстав для анулювання спецдозволу «Парі».

Але ВАСУ вирішив, що САП пропустила піврічний термін для подачі адмінпозовів, бо ще в січні минулого року отримав від облради підтвердження про відсутність погодженнями ними видачі спецдозволів фірмам. А в суд позов потрапив через декілька днів після закінчення терміну. Саме цей факт закінчення позивної давнини застосували і суди попередніх інстанцій для відхилення позову САП.

Власником «Парі» є екс-міністр охорони навколишнього середовища Микола Злочевський.

Нагадаємо, в січні САП програла першу та апеляційну інстанції щодо анулювання ще чотирьох спецдозволів, які були видані «Парі» та ще двом фірмам Злочевського – ТОВ «Техноресурс» та ТОВ «Надрагаз».

Також повідомлялося, що проти Злочевського та його компанії Burisma Groupзакрили всі процесуальні та судові дії в Україні.

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 17 червня 2017, 2:11
Контра перемагає. Це добре. Слабкий режим ознака неминучого падіння
Відповісти

, 17 червня 2017, 12:27
а може це ми забули про -чесних суддів-і їх люстрацію бо коли провезли в смітярці з юстиції і вигнали з суду черепія то судді притихли а тепер дійсно ВОНИ РОБЛЯТЬ КОНТРЕВОЛЮЦІЮ і якщо нереагувати то реги і московити повернуться а там і сибір може повернутися ОЙ МОЖЕ !!!!то чого їх жаліти і чому це нерозуміють ті правоохоронці які їздять В АТО і нероблять те що мають робити-ЛОВИТИ АНТИУКР сили а їх в судді саме більше
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: