Працівники УЗЕ вже задокументували корупцію у діях 24 прикарпатських посадовців

З початку року оперативники Управління захисту економіки в Івано-Франківській області склали та направили до суду на розгляд 48 адмінпротоколів пов’язаних з корупцією на чиновників різних рівнів.

 

Працівники УЗЕ уже задокументували корупцію у діях 24 посадовців серед яких 5 мерів міст, 1 голова районного суду, 1 керівник центру зайнятості, 14 депутатів сільських та селищних рад, на яких складено 48 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень.

 

"У протиправних діях посадовців незмінно лідирує вчинення дій та прийняття рішень в умовах конфлікту інтересів (ст. 172-7 КУпАП), під час виконання останніми своїх обов’язків (37 таких адмінпротоколів), - інформують в прес-службі прикарпатського УЗЕ. -Також мали місце незаконні діяння, пов’язані з несвоєчасним поданням декларації (ч. 1 ст. 172-6 КУпАП) – складено 4 протоколи та неповідомлення або не своєчасне повідомлення про суттєві зміни в майновому стані (ч. 2 ст. 172-6 КУпАП) – 7 протоколів".

 

З метою боротьби з корупційними проявами, УЗЕ звертається з закликом до громадян, яким відома будь-яка інформація з приводу порушень ЗУ "Про запобігання корупції", повідомляти до УЗЕ в Івано-Франківській області.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 18 червня 2017, 7:15
Чому не кажуть " працівники Узе" скільки протоколів продали? Злодії
Відповісти

, 18 червня 2017, 12:36
коли пропало майно з інститута агротранс то де УЗЕ--про це писали і говорили-бо пропав також і директор з печаткою
Відповісти

, 18 червня 2017, 15:04
Решта відкупилося
Відповісти

, 18 червня 2017, 17:28
Курупція на кожньому кроці, і що? Звертайся і так не допоможуть!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: