У Богородчанах поліцейські стежать за правопорядком за допомогою 11 відеокамер (фото)

Віднедавна працівники чергової частини Богородчанського відділення поліції отримали можливість у цілодобовому режимі відстежувати ситуацію в районному центрі та на в’їздах до нього за допомогою камер відеоспостереження. Інформує npu.gov.ua.

3.jpg

1.jpg

З ініціативою про встановлення відеонагляду в місцях масового скупчення людей та на в’їздах до Богородчан до селищної ради звернулося керівництво місцевого відділення поліції, і депутати її підтримали. Вони проголосували на черговій сесії за виділення 225 тисяч гривень для придбання та встановлення одинадцяти камер відеоспостереження. Начальник відділення підполковник поліції Василь Сав’як вважає, що ці технічні засоби сприяють правоохоронцям.

6.jpg

у забезпеченні правопорядку в населеному пункті, оперативному реагуванні на події, встановленні осіб чи транспортних засобів, причетних до скоєння правопорушень. Записана на відео інформація зберігається три місяці. Правоохоронці мають доступ до неї в будь-який час.

4.jpg

«Хочеться подякувати селищному голові Богородчан Ростиславу Зарембі, голові бюджетної комісії селищної ради Наталії Сидорик, а також усьому депутатському корпусу. Заслуговує подяки й ТОВ «Станіслав Телеком», яке встановило цю систему і якісно її обслуговує», – каже Василь Сав’як.

«Обов’язковою вимогою було встановлення відеоспостереження біля двох загальноосвітніх шкіл, бо діти є тією категорією ризику, яка потребує особливої уваги, – вважає селищний голова Богородчан Ростислав Заремба. – Одна з камер відстежує обстановку в центрі селища, бо тут найбільше скупчення людей. Плануємо також встановити відеоспостереження біля дитячих садочків і майданчиків збору твердих побутових відходів.

2.jpg

Селищний голова Ростислав Заремба навідався в Богородчанське відділення поліції із своїм заступником Олександром Бойчуком, який відповідає за координацію роботи з правоохоронними органами, щоб пересвідчитися, що система відеоспостереження працює безперебійно й сприяє поліцейським у повсякденній роботі. «Ми маємо таку відповідальну подію, як проведення чемпіонату світу з футболу серед української діаспори, – розповідає селищний голова Богородчан. – Будемо приймати гостей із 11 країн. Відкриття чемпіонату відбудеться саме в Богородчанах. Це покладає відповідальність як на місцеву владу, так і поліцію. Сподіваємося, що проведемо першість як на високому організаційному рівні, так і в плані безпеки».


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: