Пенсії депутатів, суддів та прокурорів: Пенсійний фонд назвав суми

Українські судді станом на 1 травня отримують пенсії у розмірі в середньому 23,7 тисячі гривень. Водночас середній розмір всіх пенсійних виплат в країні становить 1,88 тисячі гривень.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" із посиланням на Пенсійний фонд України.

Згідно з інформацією, представленою Пенсійним фондом на Національній раді реформ при президенті, до трійки найвищих середніх пенсійних входять виплати народним депутатам (15,17 тисяч гривень) і прокурорам (9,9 тисячі гривень).

Окрім того, за даними Пенсійного фонду, слідом з великим відривом йдуть пенсії згідно із законом "Про наукову і науково-технічну діяльність" – 3,72 тисячі грн.

Дещо менші середні пенсійні виплати отримують чорнобильці, а саме – 3,54 тисячі гривень; держслужбовці – 3,41 тисячі гривень; ті, хто підпадає під норми закону "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів" – 3,45 тисяч гривень.

Замикають представлену Пенсійним фондом таблицю пенсії звільненим з військової служби – 2,77 тисяч гривень і пенсії згідно із законом "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" – 1,73 тисячі гривень і "Про пенсійне забезпечення" – 1,35 тисяч гривень.

Зазначається, що тим часом 385,5 тисячі осіб, або 3,3%, отримують пенсії, розмір яких не дотягує навіть до 1 тисячі гривень.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 19 червня 2017, 16:35
якщо їм так платять то чому і требують з них по повній ПО місту купа спійманих держхабарників ходить непокараних а СУДИ МОВЧАТЬ -бо ті ховаються по лікарнях тощо-знаючи що це робиться спеціально і ті хто їх спіймав мовчить--а чому тоді так бо-----чи як це розуміти І як розуміти непокарання суддів спійманих пяними за рулем а є і такі що вбили людей вони навіть не звільнені з роботи!!!! А випадок недавній з черепієм і пяною судею яка серед ночі в суд зайшла як у кафе ТО ЦЕ ЩО!!!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: