Королевська розважається в ресторані Києва замість лікування обпеченого зеленкою ока (відео)

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Наталія Королевська розважалася в одному з ресторанів Києва в компанії невідомих загалу людей. Український журналіст Всеволод Філімоненко зняв, як нардеп "розпивала віскі".

Королевську помітили в одному з ресторанів Києва після інциденту з зеленкою

Відповідне відео опубліковано на YouTube-каналі TVgolosnaroda.

Нагадаємо, що 2 червня в Одесі невідомий в камуфляжі вилив зеленку на Королевську, яка приїхала на конференцію "Жінки за мир". За словами медиків, Королевська отримала опік ока і часткову втрату зору внаслідок інциденту.

Королевська, яка мала б проходити лікування втраченого зору після опіку очей від зеленки, розпиває віскарь по київських ресторанах і бачить, як сова вночі,
– пише Філімоненко в Facebook.

Журналіст також зазначив, що Королевській із "зіпсованим зором" вдалося побачити припаркований через дорогу автомобіль, з якого журналісти вели зйомку.

"Королевська спочатку дала команду керуючому ресторанам заборонити вхід пресі, а потім і зовсім втекла", – резюмував Філімоненко.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 19 червня 2017, 16:46
лица лугандона-ЦАРЕВ КОРОЛевская ЯНУКОВИЧкобзон БОЙКО і вся свора с КПУ с симоненком И ви хотите даумбасси жить нормально!!! КОГДА вибираете ету шантрапу ФУ противние!!!!
Відповісти

, 19 червня 2017, 21:22
Не змогли її жиди зломити
Відповісти

, 20 червня 2017, 0:50
Жидівку? Вона украла не один десяток мільйонів з бюджету майбтунього в тому числі дітей Донбасу. Але тобі ж головно щоб вона проти України була. От скоро на Донбасі 1 млн осіб без води залишаться з "незломленою владою". Туди вам всім і дорога дурням проросійським.
Відповісти

, 20 червня 2017, 2:44
Чого ще можна було очікувати від порохобота 0:50? Перднув на захист Вальцмана і гадає що дуже мудрий. Але настрій в суспільстві свідчить про протилежне. Вибачєй жидівський підлобузнику, але схоже настає час вас гатити. Прошу пана до смереки
Відповісти

, 20 червня 2017, 6:26
А яка нафуй різниця між цією королєвскою ,вальцманом, колєсніком?????Продовжити?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: