У Івано-Франківську скандально відомий місцевий горе-активіст Міша «Хімік» намагався «відбити» у патрульних свого знайомого п’яного водія (відео)

Вчора працівники патрульної поліції Івано-Франківська за порушення ПДР зупинили "Skoda Octavia". Водій, який не мав ні посвідчення водія, ні "страхівки", відмовився пройти освідчення на алкоголь, а агресивні пасажири вчинили конфлікт з патрульними. На підтримку водію і пасажирам приїхав відомий у франківську "активіст" Михайло Бойчук, більше відомий як "Хімік".

Відео конфлікту агресивних пасажирів, яких підтримав Михайло Бойчук "Хімік", з патрульними у мережі Фейсбук опубілкував начальник патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець.

"Мали вчора дискусію з громаднами України. Все почалось з того, що на Мазепи патрульні зупинили Skoda Octavia за порушення ПДР.

Нетверезий водій не пред'явив ні посвідчення водія, ні страхівку. Від освідування він відмовився.

На патрульних чекав "сюрприз" – в машині була група підтримки: дружина водія, його син з невісткою та ще й діти. Згодом прибув ще один "друг сім'ї" – він хотів доказів, ви його упізнаєте. Відомий "громадський активіст", який, вірю, усіма силами хоче оптимізувати роботу патрульної поліції", – написав Міхалець.

На прохання бути тихіше Михайло Бойчук відмовився заспокоїтися і кричав, що "приїхав до колєги, якого безпідставно зупинили".

Поки водія патрульні забрали до міського відділу для складання адмінматеріалів, родина не здавалась. З'ясувалось, що власником авто є син, який сидів на пасажирському сидінні.

На нього склали протокл за ст. 130 КУпаП – за передачу керування нетверезому батькові. І протокол за 185-й КУпаП – за злісну непокору. На водія склали протоколи за відмову від проходження огляду, злісну непокору та винесли постанову за керування без документів. 

"Мораль проста: навчіться відповідати за свої вчинки самостійно – патрульні просто роблять свою роботу. Ніхто вам не допоможе, якщо ви порушили закон", – звернувся керівник патрульних до іванофранківців.

Нагадаємо, "Хімік" вже нев перше  намагається "відмазати" нетверезих водіїв.

Головний патрульний Івано-Франківська Дмитро Міхалець у гнівному пості в соцмережі розповів про франківця, який постійно намагається "відмазати" нетверезих водіїв.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 19 червня 2017, 21:55
З відео нічого не зрозуміло. Просто перепалка, де оператор виглядає адеватнішим, ніж інші оточуючі. На майбутнє порада - купіть відеореєстратор і тоді з доказами в руках можна про щось говорити.
Відповісти

, 19 червня 2017, 22:09
Хімік давай вали селфіків
Відповісти

, 19 червня 2017, 22:18
Якій ще "хімік" - превозносити якихось биків. Просто в табло давно не получав, вот і вся філософія .
Відповісти

, 20 червня 2017, 11:10
Справжнього Хіміка завалили у Львові на сходах його готелю "Тустань" в 90-х, а це самозванець!
Відповісти

, 19 червня 2017, 22:40
А ну дай якщо такий сміливий. Сцикун ти. Я тебе заїбашу
Відповісти

, 19 червня 2017, 23:14
придурок
Відповісти

, 19 червня 2017, 23:35
це той Хімік, який в арабів відсмоктав? ну ну) Міша, смачний був чупа-чупс з Йорданії?)))
Відповісти

, 19 червня 2017, 23:39
Міся-піся))) в АТО його, в АТО такого ГИРОЯ, питріота
Відповісти

, 19 червня 2017, 23:44
кто на миня пургу гоніт? ви чьо там, савсєм абарзєлі, абразєлі, тьфу, афігєлі? мальчікі тіше, а то я шяс как галкну!!
Відповісти

, 19 червня 2017, 23:45
Михайле, вуйцю, йди додому, не позорсі. ти такий великий, а такий дурний, ги відмідь
Відповісти

, 20 червня 2017, 0:26
Щоб в новинах писали. А якщо серйозно то кримінал всюди де проти "мусорів". Тому не зрозуміло чого ще на волі якщо кримінал.
Відповісти

, 20 червня 2017, 0:27
Напились а машину шкода залишати і таксі викликати. От і доводять поліції як уміють що на даревах ростуть конфети.
Відповісти

, 20 червня 2017, 7:18
А що то таке той хімік...просто невиєбаний підарас..хто зробиа з нього авторитета???хай виправляє помилку бо самому засунуть...що не фраєр то полупокер....
Відповісти

, 20 червня 2017, 11:21
Химик в авторитете среди драконов и дьяволов.
Відповісти

, 20 червня 2017, 8:28
хімік наглий дебіл аін ще гроші бере за свої послуги ц його місце на нарах
Відповісти

, 20 червня 2017, 9:42
в перегінськ міська , до нас
Відповісти

, 20 червня 2017, 10:17
За бабло мутить всі знають
Відповісти

, 20 червня 2017, 10:48
Оцей Михайло Бойчук (він же - "Хімік"), який приїхав "відмазувати" бухого (за свідченням поліції) "колєгу", був під час Євромайдану 2013-2014 р.р. одним із організаторів і "польовим командиром" (смотрящім) наметового містечка різної школоти і люмпена на Вічевому Майдані в Івано-Франківську. Коли я сказав йому тоді, в грудні 2013 року, що Болгарія, Румунія чи прибалти мають досить скромні досягнення, будучи членами ЄС, і що всі це, мабуть, знають, то цей майданутий вождь відповів "нічтоже сумняшеся", что Болгарія і Румунія - не є членами ЄС (і це в 2013 році!) - і практично утік з "гіднюками" від дискусії. Отакий невіглас організував "протест" неграмотного люмпена і недовченої школоти під час "революції гіДНОсті". І ось воно знову - у всій БИДЛУВАТІЙ "красі! (((
Відповісти

, 20 червня 2017, 11:01
твке сміття це наша на превиликий жвль дійсність
Відповісти

, 21 червня 2017, 17:48
Міша Хімік,-це проститутка, агент СБУ. Йому до лампочки чиї права відстоювати, і де робити шабаш. Міськови заплатять, і він буде гомосексуаластів захищати. Там немає жодного патріотизму, переконань, у нього все побудовано на грошах. На жаль у Франківську всі такі активісти. Скоро їх люди почнуть просто пиздити.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: